Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hölgyek ha kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek ha kialakul valakivel valami köztetek és egy fiú közt, úgy értem még nem volt randi de kölcsönös a szimpátia mi az az ok ami miatt visszaléptek?

Figyelt kérdés
Én így jártam próbáltam közeledni a hölgyhöz de azt mondta sok a dolga holott láttam rajta kényelmetlenül érezte magát a kérdésem miatt hogy találkozunk. Nem tudom miért? Ha foglalt? Miért adott jelzéseket ezt sem értem?
2009. aug. 8. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl gyors a tempó számára amit diktálsz és még nem áll készen egy randira. Valószínű, hogy szimpatikus vagy neki, ha adott olyan jelzéseket, nem kizárt hogy épp most próbálja magában lezárni az előző kapcsolatát vagy most próbálja kitalálni, hogy megéri e hogy veled hosszabb távon gondolkodjon. Adj neki időt és ne siettesd, szólni fog, ha készen áll rá, vagy megfogja mondani, ha nem akarja..
2009. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
közelíts de lassan! spontán hívd fagyira, egy filmet megnézni, vagy kérd meg hogy segítsen neked valamit megfőzni vagy sütni! találj ki valamit hogy mért akarod azt a valamit elkészíteni vagy akár kettőtöknek csinálni! Lehet hogy hülyeségnek tartod amit írtam de lehet hogy beválna...szerintem beválna már csak azért is mert nem mindennapos dolog!
2009. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!