Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félre lehet ennyire érezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félre lehet ennyire érezni, hogy bejövök-e neki? Vajon igazat mondanak a "női" megérzéseim?

Figyelt kérdés
Nemrég jött egy srác az osztályunkba. Rögtön megtetszett és több olyan jelet is levettem tőle, ami alapján azt gondolom, hogy én sem vagyok neki közömbös. Nem vagyok egy szép lány, ő pedig amolyan elég nagymenősködő típus... Sokáig kedves volt, nagyon kedves velem, aztán a többiek (főleg fiúk), felkezdték, hogy tetszünk egymásnak, szerelmesek vagyunk... Azután kicsit megváltozott az irányomba, csípkelődős lett, már nem annyira kedves, de ha ketten vagyunk próbál szemezni meg ilyesmi... Most akkor mi van? Szerintetek tetszek még neki?
2012. okt. 19. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs női megérzésed
2012. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szégyelli, hogy gyengéd érzései vannak. Meg kifelé is szeretné tompítani a dolgot, hogy ne cikizzék a többiek. Most a beilleszkedés legalább olyan fontos neki, mint a szerelem.

Kérdezd meg, hogy akar-e inkább sulin kívül beszélgetni, mert látod, hogy a suliban csúfolódnak rajtatok, és ez neki se és neked se jó.

2012. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszettél neki, hanem barátkozott.
2012. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!