Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltál már, vagy elmennél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már, vagy elmennél egy vakrandira?

Figyelt kérdés
Ha voltál milyen volt?

2012. okt. 19. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam már és borzasztó volt. Egyáltalán nem olyan volt, mint amilyennek képzeltem.
2012. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És valami kis információd volt a másik félről?Vagy hogy volt ez a egész?:) Érdekelne.
2012. okt. 19. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Én kétszer voltam és nagyon gáz volt! Többször tuti nem megyek!:) az első konkrétan szinte mindenben hazudott!:) én 165 vagyok és kérdeztem a magasságát,mert nem szeretem a tőlem alacsonyabb fiúkat ő 170-et mondott! mikor találkoztunk alacsonyabb volt,mint én!XD nagyon gáz volt!Jah és persze hajszíne sem olyan volt,mint,amit mondott meg semmi igazából!A másodikkal is hasonló volt a helyzet!:)neten ismertem meg és nagyon kedves aranyos volt,de csak ott! Találkoztunk és annyira bunkó volt,és nem csak velem!:)A beszélgetés ideje alatt csak azon járt az eszem hogyan meneküljek!:)De biztos vannak olyanok akiknek vannak jobb tapasztalatai is!:)
2012. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 okoska31 ***** válasza:

én úgy voltam vakrandin - és ha jól értem, akkor arra a verzióra gondolsz, amikor csak nem láttad még a randipartnert, de azért legalább beszéltél már vele -, hogy láttam ugyan képeket róla - de mint kiderült jó pár évvel korábbit, és hát nem nagyon ismertem rá a valóságban.

Hamar otthagytam....

2012. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Manapság amikor minden telefonon van legalább 1 kamera meg van fészbúk szerintem nagyon visszaesett a vakrandik száma - én nem voltam, de egyszer poénból kipróbálnám. Mondjuk az is igaz, hogy én legtöbbre az őszinteséget tartom az emberekben és rosszul viselem ha valaki nem mond igazat. Úgyhogy lehet (az alapján amit írtok) nem a nekem való műfaj. :)


26F

2012. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen!Ez a legfőbb probléma ezekkel!:) Én ezért sem mennék többször ilyesmire!:) Inkább,akkor legyek egyedül!:D
2012. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam, egy életre elég volt :DD


Nem tudtam lerázni a pasit :D Akkorákat hazudott magáról, hogy az elképesztő :D Soha a büdös életbe nem csinálok ilyet, több óra hosszáig kellett hallgatnom az értelmetlen baromságait. Semmihez nem értett, semmiről nem tudott érdemben nyilatkozni, egy műveletlen ááá.... :DDD

És a külsejét nem is említettem, 20 cm-rel magasabbnak hazidta magát és az egész külsejét másként írta le.

Nem tudom hogy gondolta, hogy nem veszem észre :D

2012. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én voltam már vakrandin...és borzasztóan jó volt :DD össze is jöttünk a sráccal több randi után, de nagyon jó volt szerintem neked is érdemes lenne kipróbálnod :) lehet, hogy tetszeni fog az a személy, de az is lehet, hogy nem hát próbáld ki sok sikert! :)
2012. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tegnap részem volt egy vakrandiban. Nem jött be a dolog, nagyon nem. A srác kb fèl fejjel alacsonabb volt mint én, pedig azt mondta, h 175, teszem hozzá èn 163vagyok. Nagyon sejpitett, pöszén beszélt, úgy ment mintha egy zsák krumpli lenne a hátán és szerintem be volt tépve. Pedig ahogy irogattunk egymásnak nagyon jó fejnek tünt.

Elõször ès utoljára vettem részt ilyen hüjeségben. Persze vannak kivételek.

2012. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!