Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan hívjak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan hívjak el randizni egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a környékről, és már régóta szeretném randira hívni, mert jófej és csinos, de valahogy nagyon nem megy a dolog. Félek a közelébe menni, mert annak ellenére, hogy nagyon édes kis babaarca van, és tök szimpatikus még a haverjaimnak is, folyton ilyen rocker ruhába öltözik, meg láncot hord, meg bakancsot, meg ilyenek. Nekem ő tényleg tetszik, de... az nem ahogy öltözködik. Pedig szerintem más illene hozzá, a barátnői is mondták, hogy nem áll egy "olyan művészléleknek, mint ő" jól ez az öltözködés. Szerintem egy olyan kaliberű lányhoz, mint... az emlegetett személy, jobban mennek a színes dolgok, szoknyák, olyan kis elegáns és csajos dolgok.

De ezt így nem vághatom hozzá! :D Megver a láncaival vagy megtapos, vagy kiröhög.


Amúgy, így most eszembe jutott, hogy már már mások is mondták, hogy nem szívesen mennek a közelébe, mert paráznak, hogyha leszólják a ruháját, megveri őket. Hogyan mondjam meg neki, hogy öltözhetne nőiesebben is, mondjuk szoknyába meg ilyenek? És persze a legfontosabb: hogyan hívjak el randizni egy ilyen lányt?



2012. okt. 17. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Most te miért akarod megváltoztatni?Ez a stílusa.Nem kell őt másra kényszeríteni.

Amúgy meg nem nehéz

Lenne kedved sétálni a hétvégén?Jó idő lesz,gondoltam sétálhatnánk egyet.Közben beszélgetnénk.

2012. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De te nem ismered. :D Istenlássa lelkemet, imádom őt, de egy állat. Mint egy fiú, egy csepp nőiesség nincs benne, és nem is akarja, hogy legyen. Pedig lenne mivel büszkélkednie. Én csak szeretném, ha nem bújna emögé!
2012. okt. 17. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha neked az a célod, hogy legyen egy csajod akit olyanra formálsz amilyen neked tetszik akkor egy guminőt javaslok. hosszú távon még olcsóbb is...

lehet jobban állna neki a nőiesebb ruhák de gondolom van valami oka, hogy így ölzötködik ahogy most. ezt ha meg akarod változtatni akkor az önzőség ami a kisebb baj, a nagyobb baj h nem fog menni.

2012. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard már megváltoztatni, ez a stílusa, így érzi jól magát. Jobb lenne, ha ráaggatnál egy csomó színes ruhát, külsőre jobban tetszene, de közben éreznéd, hogy belül sz*rul érzi magát miatta? Én pl. szeretem a rap zenét, és szívesen járok bő cuccokban, az egyik barátnőm pont ezzel ment az idegeimre, hogy rám akart erőltetni egy szűkebb farmert. Attól meg ne félj, hogy leüt, ha a közelébe mész :D Odamész, és elkezdesz vele beszélgetni bármiről, akár a zenéről is, hogy látod, ilyen cuccokat hord, biztos szereti a rockzenét, kik a kedvenc együttesei stb. Aztán a többi már jön magától. 22/F
2012. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Undorító vagy ügye tudod?!
2012. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ő egy nő! Lehet, hogy fáj neki, de nem pasinak született. Amúgy kösz a tanácsokat, lehet, hogy így menni fog. Vagy nem. :D
2012. okt. 17. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
De te hülye vagy.Nő fiúsan is NŐ.Így szeret öltözködni.Ilyen a stílusa.Na nehogy már te miattad változzon meg.Honnan tudod milyen a viselkedése?Honnan tudod milyen a jelleme?Ezt a ruhát hordja,és nem mertek oda menni pff béna buta banda
2012. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
A lány megveri a fiúkat aki lemeri szólítani ,és furcsálja a cuccait. Hát elég nyakas paraszt lány lehet az ilyen. Lehet vagy jó 50 es lábmérete, meg jó lábszagú acélbetétes bakancsa, az bizony rúg mint a ló! Vigyázz ám nagyon :)) Annyira vicces ez így, hogy a lány veri meg a fiút. Én olyan két másodperc alatt kettétőrném, ha valamit kekeckedne az ilyen lány. Egyébként a rocker lányok ilyen bohémak, ilyen szeleburdi jószágok. Majd kinövi. Várj még egy 15 évet, amikor 20 évesek lesztek, addigra lehet,hogy megjön az esze és rászokik a nőies külsőre. Így szokott lenni. Leginkább az utolsó mondatomra koncentrálj, a többit ne vedd komolyan. Ha neki ez a stílus jön be, azzal nem tudsz semmit se csinálni, a tinik ilyenek, ilyen szélsőségesek, de idővel megkomolyodnak, és átváltoznak igazi nővé. Addig meg le kell tudni viselni a lábszagú bakancsát ha tetszik. /szerintem/
2012. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
De meg is vert valakit?Vagy csak ezt gondoljátok?
2012. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne akard megváltoztatni, ha ő így érzi jól magát! Inkább hagyd békén, sokkal jobbat érdemel nálad, te ostoba szürke tömegember!
2012. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!