Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátnőt? Részletek lenn

Figyelt kérdés

Oké, here's the szitu. Elég sokat próbálkoztam már, de nem sikerült meglelnem a párom. Szóval ötleteket várok, és akinek a tanácsa beválik, annak fizetek egy italt vagy valami :D


Én:

Normál testalkat, viszonylag helyes arc, középmagas, egyetemista, cinikus humorú, 23 éves.


Kritériumok:

Igényes, elfogadhatóan vonzó, legalább közepesen intelligens, szexuálisan nyitott, önbizalomdús lány.


Jöhetnek az ötletek.


2012. okt. 17. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg "viszonylag helyes arc" vagy, akkor ha tetszik egy lány, akkor kezdj el vele dumálgatni. legyél határozott, vicces. DE! utána ne foglalkozz vele. tudom, ez furán hangzik, de hidd el, akkor azon fog gondolkodni, hogy vajon miért nem keresed. aztán szép fokozatosan. beszélsz vele megint, aztán megint nem keresed, de már nem olyan sokáig vársz. és fokozatosan csökkentsd azt az időt. kb. ennyi a lényeg. szerintem azért nem sikerült eddig párt találnod, mert mindig letámadtad a lányokat. a másik ok meg a cinikus humor lehetett. sok lánynak nem jön be.
2012. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg csak képzeled hogy helyes vagy, ha az lennél, a sokból egy már összejött volna... :D"


Nem azt mondtam hogy nem jöttem össze ilyen-olyan kalandokra lányokkal, hanem hogy párt nem találtam még. Van különbség szerintem. Gondolom neked se válna be társnak akárki, aki amúgy beindít testileg.

2012. okt. 17. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!