Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki először?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki először? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy lányt akit minden reggel látok,de most 2 napig nem látom,szóval csak csütörtökön.

Azt gondoltam írok neki ha fent lesz hogy : szia,remélem nem zavarok,szimpatikusnak tűnsz,remélem nem baj hogy bejelöltelek?" Lényegretörő legalább :)

Megszólítani nem akarom mert sokan vannak reggel..

Csütörtökön majd köszönök neki reggel,meg próbálok vele beszélni..

Lányok ez nektek gáz?


2012. okt. 15. 15:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne vágj bele a közepébe rögtön mert lehet ijesztőnek fogja találni meg kellemetlenül érzi magát a társaságodban mert tudja h bejössz neki ( mert lehet te semleges vagy számára) próbálj meg ismerkedni,barátkozni , aztán majd kisül a végén valami:))
2012. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!