Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamit rosszul csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal hogy elég tapasztalatlan vagyok lányok terén deh tudom mit akarok. Szóval van,volt egy lány akit lassan 2 éve ismerek közös sport alkalmával ismerkedtünk meg és lassan 1 éve többet érzek iránta mint ismerős, barát! A kapcsolat köztünk szerintem elég jóó volt sőt nagyon jó barátok voltunk. Szerintem mindent megbeszéltünk, személyesebb, bizalmasabba dolgokat is. Én nagyon belezúgtam és nagyon szerettem igaz nem olyan nagyon mutattam ezt neki ki. Hát mit mondjak biztos forrásból tudtam hogy Ő is bevallta magának hogy tetzsik nekem sőtt már mások is megláták rajtam hogy mennyire bele vagyok zúgva s szerintem még tett is rá hogy mégjobban szeressem és nem lehettem közömbös számára. Kisebb jelek voltak azért többször nézett sokáig. sokszor rám mosolygott engedte hogy szinte haza kísérjem felköszöntöttem névnapján, szülinapján még ajándékot is kapott. Nem is ez a lényeg ez már a múlté hanem hogy a napokban nagyon sok agyalás, szenvedés során rávetem magam hogy odaálljak elé és megkérdezzem hogy biztos legyek hogy Ő mit szeretne teszem hozzá sejtettem hogy mit szeretne. Sejtettem hogy nem kelek neki valahol éreztem de nem tudtam úgy élni hogy meg nem kérdezem. Szal elmondtam neki hogy nekem Ő tetszik és hogy lehetne -e több köztünk mint eddig. Ő válaszolt is hogy nem mert nem úgy jövök be neki. Jó Én ezt elfogadtam. Sajnos nem sokat beszéltünk mert szinte elrohant, de másnap reggel írtam neki 1 sms-t hogy miket szerettem volna neki akkor elmondani meg hogy nagyon szeretném ha barátok maradnánk és felejtsük el mert nem szeretném elveszíteni örökre és hogy megértem a válaszát. Erre harmad nap mikor talizunk nem szól nem köszön hazafelé megvárom hogy megbeszéljük mondja hogy ne várjam mert elege van meg hogy ne beszéljünk ne is lásson felejtsem el a számát stb nem ragozom. Most nem értem mi a baja nem is gyáva módon sms-ben írtam le neki hanem szemtől szembe! Én úgy éreztem ezt vele meglehet beszélni azért is mondtam el neki nagy sokára. Szerintetek Én csináltam rosszul vagy Ő makacs s hisztis. Most hagyom nem zaklatom igaz eddig sem tettem majd rájön hogy ezt nem kellene. Szerintetek? Ti mit mondtok? egyébként Ő 16/ L
2009. aug. 6. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdés írója: És bocsi hogy sokat írtam remélem nem gond!?
2009. aug. 6. 22:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd egy kicsit ülepedni benne a dolgot, majd rájön, hogy mit veszít. Ha nem akkor meg kár érte hajtani.

Az is lehet hogy csak hülyítette a fejed, vagy fél a komoly kapcsolattól... 16 évesen az ember lánya még nem nagyon tudja mit akar egy fiútól.

2009. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem korrekt voltál. A nőknek teljesen másképp jár az agyuk. Ha megfeszülsz sem fogod megtudni, hogy mi játszódott le benne, esetleg mit értett félre. A nőknél NAGYON sokat számít a metakommunikáció. Egy rossz mozdulat vagy hangsúly, és elvágtad magad. A 16 évesek meg még rosszabbak. ;)

Mondom ezt nőként. :)

Most hagyd egy kicsit, hadd rágja át magát rajta.

2009. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Am te hány éves vagy?
2009. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 20. Nem gondolom hogy roszat mondtam volna jah És nem rágom annyira rajta már magam túl vagyok rajta deh nem jó így hogy ezt csinálja.
2009. aug. 7. 08:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy mit gondoltok hogyan engeszteljem ki? (igaz nem adtam rá nyomós okot hogy haragudjon rám) de ebből látszik hogy mennyire törődök vele. Vagy ha majd kettesben maradnánk mennyek oda hozzá öleljem meg és valamit mondjak h ne csinálja már ezt vagy valami vagy hogy legyen már minden a régi mert így nem jó s nem éri meg? szerintetek?
2009. aug. 8. 20:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy hadjam békén majd átgondolja még?
2009. aug. 8. 20:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah, és nekem Ő lett volna az első igazi és Ő volt az akibe igazán szerelmes voltam. nem tudom ezzel nagyon elvette tőle a kedvem pedig eddig sem vol nagy önbizalom majd 1 évig tartott mire eddig jutottam.
2009. aug. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!