Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha bejelölök egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha bejelölök egy csajt akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
Normális,szimpatikus lány,sulimból is egy csomóan ismerik de nem beszélnek vele,rendszeresen látom,de megszeretném ismerni de nincs ötletem hogyan!?Gáz ha bejelölöm ő is látásból ismer szinte minden reggel látjuk egymást amikor megyünk a suliba..Közel van a két iskola,1x nézett oda néztem és úgy tett hogy valami mást néz de lehet nem is engem nézett,buszmegállón szoktam látni de akkor nem egymással vízszintesen állunk úgy hogy mind a ketten az utcára nézünk,néha oda néz hogy jön-e a busz,de nem hiszem hogy engem néz..
2012. okt. 14. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Én a helyedben inkább oda mennék hozzá és próbálnám megszólítani. Először csak többször köszönnék neki, aztán később megkísérelnék beszélgetni.
2012. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ÚÚgy gondoltam hogy bejelölöm holnap ha látom köszönök már.

Szerintem úgy jobban gáz hogy nem is ismerem és csak úgy köszönök neki.. :D

2012. okt. 14. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Látásból? Hát hallod én ismertem egy lányt netről, akinek NAPONTA átlagosan 5 új ismerőse van. Szerintem már súrolja az összesen 2 ezret. Ő jó ha a 10%-ukat ismeri. Szóval nem gáz, de az más kérdés, hogy értelme sincs a dolognak!
2012. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs ha látásból ismered van értelme.
2012. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.:)
2012. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!