Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálok ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálok ismerkedni?

Figyelt kérdés
A gondolatától is rosszul vagyok. De, ha már úgy adódik, hogy egy lányt elhívok randira, akkor meg élvezem. Viszont alapvetően utálok egy új embert megismerni. Nemrég mentem szét a barátnőmmel és beleborzongok, ha arra gondolok, hogy megint meg kell ismernem valakit.
2012. okt. 12. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a tököd te van azzal, hogy csalódsz. (gondolom)
2012. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán erről van szó.
2012. okt. 12. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:
tényleg unalmas dolog. én se szeretem.
2012. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
énis utálom a procedúrát
2012. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ismerkedned, ha nem akarsz. Remélem, nem kényszerít rá senki. :)

Arra tudok gondolni, hogy ismerkedéskor sokszor egy "javított verziót" közölsz magadról, kötelező vagy kötelezőnek vélt köröket futsz le, vélt vagy valós elvárásoknak próbálsz megfelelni, ez pedig idegesítő és fárasztó egy idő után.

Lesz majd olyan ember (lány), akinél nem kell erőlködnöd, majd megy minden magától flottul.

2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon nem talált. Sose játszom meg magam és azt utálom a legjobban, aki teszi a szépet. Elég megosztó figura vagyok, de alapvetően korrekt és rendes. Sose okoznék senkinek se fájdalmat. Ez nem mindenkinek tetszik. Emiatt nem fogok úgy állni az ismerkedéshez, hogy egy teljesen más képet fessek magamról.
2012. okt. 12. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod miért utálsz ismerkedni.
2012. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy megjátszod magad, de már a "meg kell ismernem valakit" szóösszetétel mutat némi görcsösséget.

Az ismerkedésben normális esetben nincs kényszer és nem érzi fárasztónak az ember, hogy információkat osszon meg magáról és információkat tároljon a másikról.

2012. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kriszti77 válasza:
Én sem szeretek nagyon ismerkedni talán mert sokat csalódtam ...és már elegem van ... talán te is igy vagy ezzel
2012. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát mostanában pont ezt érzem..elegem van ebből az egész párkapcsolati szarságból. Mit ér ha valaki szép, de belsőleg rothad? Unom az egészet már....nem ártana valami építő jellegű tanács. 24F
2012. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!