Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem egy városban lakunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem egy városban lakunk akkor az első randira ki utazik kihez?

Figyelt kérdés

Gondolok én arra, hogy én ugye úgy gondolnám, hogy ő jön hozzám, mert én ismerem a városomat és akkor tudom, hogy hova mennyünk. Vagy fordítva van?:S


F



2012. okt. 12. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

meNNYetek ahova akartok.

Egyébként legegyszerűbb félúton találkozni...

2012. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánvaló, hogy mindig a lánynak kell utaznia a férfihoz. Ez így ildomos. Sőt szólj neki, hogy hozzon magával pénzt is hogy meg tudjon hívni valamire. De ha nem hoz virágot a csaj, akkor szerintem ne is állj vele szóba.
2012. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi is elég messze lakunk egymástól, mégis a barátom jött fel az első randira, és utána is kb. mindig... mondjuk ő olyan helyen lakik, hogy nem lehet kb semmit csinálni, de akkor is így illik.


előtte neten kinézett egy helyet az én városomban, hogy hova menjünk és kész. így ő jött és a programot is ő választotta ki :) szerintem így illik

2012. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúnak kellene először utaznia a lányhoz, persze erre nincs szabály, de azért talán így "illik".

Mi a barátommal mikor még ismerkedtünk csak, ezt úgy oldottuk meg, hogy egy köztes helyen találkoztunk, ami kb ugyanannyira volt mindkettőnktől. Hozzáteszem, ő jött volna hozzám is első alkalommal, de mivel én olyan helyen lakom, ahol majdhogy semmi jó hely nincs, így meggyőztem, hogy máshol legyen az első randi. :) Utána viszont hol ő jött, hol én mentem.

2012. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég.. Akkor gondolom netről ismeritek egymást, ha első randi. De nem tudom felfogni, hogy miért kell távkapcsolatokat erőltetni. Ennyire nincs senki a saját településen?
2012. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül távkapcsolat.

köztünk a barátommal kb 100 km van, és ennek ellenére tudunk heti 3x találkozni, amit szerintem más úgy se tud megoldani, hogy egy városban laknak :) semmi baj nincs ezzel

2012. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!