Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csúnya fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnya fiúnak lehet esélye egy szép lánynál?

Figyelt kérdés
Kicsit belefáradtam, hogy folyton a külsőm miatt parázok és talán emiatt is vagyok olyan sikeretelne, na meg meg sem merem csókolni a lányokat a randikon és hát eddig mindig másnál kötöttek ki. Az sem tett jót az önbecsülésemenk, hogy 10-ből 9 lány, ha meglátja a képemet fb-n nem ujjong a vágytól, sőt, volt, aki le is rondázott. Csak azt nem értem miért em lehet azt mondani, hogy nem vagyok az esete. Másnak meg helyes, cuki, aranyos vagyok.
2012. okt. 11. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Am bátorság
2012. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Ha a belső tulajdonságaid alapján megszeret. Egyébként, ha küldesz képet, megmondom őszintén a véleményem szívesen, feltéve ha érdekel. (15/L)
2012. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy szép lánynak van esélye válogatni akkor miért egy rondával jöjjön össze?
2012. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek csajozol??? előbb-utóbb úgyis összejön "valami" ne parázz már jah és ne fészen próbálkozz sztem ott am is csak 2féle ember létezik: Aki mindig igazat mondd(jah azért van csak 10 ismerőse:D az is mind ő) és Aki még akkor is hazudik ha kérdez:D szóval fb törölve
2012. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem már okádék csajok is rondáztak le. Szóval ha a dagadt, bunkó ill. csúnya csajoknak nem kellek, akkor inkább próbálkozom a szépeknél :D

Te is tedd ezt.

2012. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a kulso szamit am van olyan hogy belso is tudom nem igen divat mostansag de van akinek szamit
2012. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de most hogy őszinte legyek, az én barátom sem valami gyönyörű. Átlag alatti a külseje, de imádom! És állítólag én szép lány vagyok, most ezt nem beképzeltségből vagy ilyesmi, csak mások szerint bár én nem tartom magam nagy számnak! Lényeg a lényeg, hogy mikor elsőnek találkoztunk a mostani barátommal, ugye akkor még nem jártunk, de mikor megláttam, hogy milyen ronda, akkor egyből ez jutott eszembe: "Pff de ronda nekem tuti nem kéne" aztán összejárogattunk, találkozgattunk,

és megkedveltem. Összejöttünk és egymásba is szerettünk!!

Már rég elfogadtam a külsejét, az elején még azt figyeltem, hogy néz ki, de már egyáltalán nem érdekel, mert nekem így jó ahogy van!!

Pont ez tetszett ő benne is, hogy annak ellenére, hogy nem egy Brad Pitt, vagy Hozé Armandó vagy kinek mi, ennek ellenére, volt elég önbizalma, stílusos volt de nem volt magától elcsattanva!!! Már 4 hónapja vagyunk együtt, nem egy sok idő de remélem még sokáig fog tartani! :)

Jó énis mondom neki néha viccből, hogy "milyen kis ronda vagy" de csak csipkelődünk ő is mondja nekem néha hogy "fúú de egy szőke vagy" de ezen nem sértődünk meg, mert mindketten tudjuk, hogy elfogadjuk egymást!


Néha nem a másik külseje fogja meg az embert, hanem a kisugárzása, meg úgy az összkép. Pl lehet nekem valaki jóképű, ha nem tetszik a kisugárzása, ha nem tetszik az összkép, akkor ennyit erről!!

Én egyszer egy ronda dagadt fiúba voltam szerelmes,

és nem tudtam megmondani, hogy miért... és ez szerintem elég példa arra, hogy ne a külsejéért szeressük az embert.


Bocsi a regényekért, ha gondolod elolvasod ha nem nem,

de én azt tanácsolom, hogy ne legyél tolakodó, de túl visszahúzódó sem, menj oda egy-két lányhoz ismerkedj,

a facebook pics.ákkal ne törődj!!! A legfontosabb, hogy

legyen stílusod, humorérzéked és ne legyél igénytelen!

Próbáld kihozni magadból a legtöbbet!! :D

2012. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, akiről először azt gondoltam, hogy iszonyt ronda. (már nem is értem miért) De ahogy megismertem valahogy egyre jobban beleszerettem. Most már ott tartok, hogy folyton rá gondolok. Nehéz elmagyarázni, de a lényeg, hogy szerintem lehet esélyed. Egy lánynál ne csajozással kezd el az ismerkedést, hanem inkább először légy a barátja. Persze ez nem mindig válik be, de szerintem több esélyed van rá.

Szóval sok sikert!:)

2012. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző előtti vagyok! (nekem is küldhetsz képet nyugodtan!) :D
2012. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldenél képet privátban? Amúgy szerintem simán. Egy barátom összejött egy nagyon szép lánnyal pedig csúnyácska. És,hogy ezt hogyan csinálta? Kedves volt,vicces,természetes(nem nyomulós) és próbálta elfelejteni azt a tényt,hogy a csaj sokkal szebb nála. Ja és ami még nagyon de nagyon fontos! Az odafigyelés! Ha egy csaj látja,hogy figyelsz arra amit mond és nem csak a testét bámulod az NAGYON jó pont!
2012. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!