Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon érdemes lenne lépnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naomi66 kérdése:

Vajon érdemes lenne lépnem?

Figyelt kérdés

Középiskolás lány vagyok, és mint sok társam, én is beértem abba a korba (bár a többiekhez képest kicsit talán későn), amikor már igen is érdeklődöm a fiúk iránt. Vagyis, konkrétabban egy fiú iránt... :) Ugyanabba az iskolába járunk, évfolyamtársam, ráadásul a testnevelés órája közös a két osztálynak (bár lányok-fiúk külön tanárnál, de egy helyen), és a folyosón is látom párszor. Nagyjából egy éve figyeltem fel rá, először csak messziről néztem, végül pedig eljutottam addig a pontig, hogy be mertem jelölni facebookon, később pedig rá is írtam. Igeeen, tudom, a mai társadalom, így ismerkednek a gyerekek, miért nem máshogy csinálom, ez így rossz, és hasonló dolgok... Az igazság viszont az, hogy eléggé önbizalomhiányos vagyok, így sokáig köszönni sem mertem neki, mondván, hogy a végén még nem köszön vissza, és az milyen hülye érzés, de eljutottam odáig is. Itt viszont megrekedtem. Nem tudom, érdemes lenne lépnem, avagy sem. Menjek oda hozzá beszélgetni? De mi van, ha idegesítem? Neten azóta is sokszor ráírok, de nem tudom eldönteni, hogy mi van. Van olyan, hogy nagyon rendes, kedves és érdeklődő, bókolt is párszor (nem úgy, hogy 'ó, de szép vagy!' vagy hasonló, sokkal inkább azt mondta, hogy érdekes személyiség vagyok, de egyértelműen jó szándékkal), néha viszont olyan... Kedvtelennek tűnik. És nem tudom eldönteni, hogy ez most miattam van, vagy más oka van? Ismétlem, mindig túlzottan parázom az ilyesmi dolgokon, még sosem volt fiúm, így nem tudom, mit tegyek... Előre is köszi a válaszokat :)

16/L



2012. okt. 10. 20:59
 1/2 MKs ***** válasza:
perszeh erdemes hisz ninsc veszteni valod csak hulyet necsinalj magadbol figyeld a jeleit is h mire hogy reagal nem olyan nehez eszre venni h agyara mesz e vagy estleg csak baratkent tekint rad vagy tobbet akar!
2012. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, nekem éppen ezzel van gondom. A jelekkel. Kértem már másoktól is tanácsot, de ők általában leragadtak annál, hogy 'milyen kis béna vagy! Menj és lesz ami lesz!', és nem mertem megkérdezni tőlük, mi számít például jó jelnek. Vagy, hogy mi van akkor, ha azt hiszem, kedvel, és elkezdek többször beszélni vele és hasonlók, miközben ő csak udvariasságból teszi mindezt? Egy ideig az is feszélyezett, hogy egy évfolyam, így ha nem jön össze a dolog, akkor is nap mint nap látnom kell majd, de ez már nem érdekel túlzottan. Szóval: mi számít például jó jelnek? Testbeszéd, internetes 'jelek' is jöhetnének...:)
2012. okt. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!