Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyorsan kell lépnem. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan kell lépnem. Szerintetek hogy és mit csináljak? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régóta szimpatizálok már randiztunk is és sokat beszéltünk de még összejönni nem jöttünk össze. Mostanában úgy érzem,hogy nem úgy ír nekem ahogy régebben meg olyan furcsa. Ugye koleszba van és az egyik barátnőmtől azt hallottam aki a fiú testvére ,hogy megtetszett neki egy lány ott a koleszba. Péntekre megbeszéltem vele egy talit és ugy érzem most lépnem kell valamit mert különben el veszítem...és azt nem akarom...Mit csináljak? Egy spontán csókra is gondoltam miután elmondom neki hogy mit gondolok...de azt szeretném hogy a nap végére együtt lennénk és ne kelljen félnem hogy elvesz tőlem . Köszönöm a normális válaszokat előre is! :)

2012. okt. 8. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A fejed tetejére is állhatsz, ha neki már más kell! Ne alázd meg magad, valld be az érzéseid, de ha elutasít, akkor emelt fővel távozz és ne járasd le magad előtte azzal, hogy könyörögsz neki. Sok szerencsét.
2012. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,de ezt többször is csinálta és aztán mindig énnálam kötött ki . De most tényleg ugy érzem ha lehet még belőle valami akkor gyorsan kell lépnem ....és köszi remélem sikerül valami majd írok utána ha érdekel :)
2012. okt. 8. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá, én szorítok neked, csak nehogy az legyen, hogy "ha ló nincs, a szamár is jó" szituban találd magad! tehát amikor más nem jön össze, akkor te mindig ott vagy neki egy biztonsági tartaléknak, de ha valaki megtetszik neki és próbálkozik nála, akkor téged meg mellékvágányra tesz addig, amíg ki nem derül, hogy összejön-e vagy sem. Hiszen az a gyanús benne, hogy már régóta találkozgattok, és még nem jöttetek össze. Vajon ez miért lehet?

Szerintem a randizás alatt a fiúnak annyira akarnia kellene téged, hogy rá se nézzen más lányokra! Vigyázz vele nagyon, mert nekem ez a dolog kicsit kihasználás szagú! Nem akartalak elkeseríteni, ne haragudj, remélem nincs igazam! Ja igen, és érdekelnek a fejlemények, majd megírod, mi volt. Első voltam.

2012. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Lehet, hogy ő is hasonlóképpen érez, csak nem jött rá, hogy tetszene neked, ezért nézett ki valaki mást. Ha talizik veled, akkor az azt jelenti, hogy valamit azért mégiscsak érez. Tudd meg, hogy csak barát szeretne maradni, vagy akár komolyabbat is akar. És magyarázd el neki, hogy te akár többet is akarnál. :)
2012. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!