Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma megismertem egy srácot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megismertem egy srácot a színházban, az előadás után gyorsan el kellett mennie, ezért adott egy kártyát a telefonszámával. Mikor keressem?

Figyelt kérdés

Nem akarom elsietni, de ugyanakkor mégis lépnék, de holnap jó, ha hívom vagy írok neki? Nem vagyok már gyerek, nemsokára 19 leszek, de gyerekesnek tűnhetek, mert nem vagyok jártas a randizásban sajnos...

Előre is köszi! :)


2012. jún. 28. 22:20
1 2
 1/13 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Szerintem bármikor hívhatod, csak vigyázz, ne érezze úgy, hogy túlságosan nyomulsz.
2012. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Csegi89 ***** válasza:
100%
Éjjel 2-kor ne nagyon zaklasd. :) De úgy jó ha holnap hívod. Vagy ha nem akarod hívni, akkor írj neki és ő majd felhív.
2012. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem pont éjjel 2 körül hívd, úgyis unatkozhat overly attached gf-ekre bárki bukik :)
2012. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hívd, szerintem gáz ha csak írsz.
2012. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Holnap délután akkor hívni fogom :)
2012. jún. 28. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Júj de izgi!

És részleteket nem írnál le? Közösen mentetek, vagy ott ismerted meg?

Egyébként, szerinetem holnap nyugodtan hívhatod, az még nem számít nyomulásnak.

2012. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Külön mentünk, és egyszer még a kezdés előtt találkozott a tekintetünk, aztán a szünetben is engem keresett a szemével :) Nagyon édesnek tűnt, de félek, hogy csak egy valamit akar, de a puding próbája az evés:)
2012. jún. 28. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"csak egy valamit akar"


Ezzel mire célzol konkrétan?

2012. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na vajon mire, utolsó? A szexre.
2012. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2012. jún. 28. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!