Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak társkeresővel?

Figyelt kérdés
Mindenfajta tapasztalat érdekel, mert én elég szkeptikus vagyok. És vajon miért van az, hogy ha küldök képet, akkor megdicsérnek, majd megakad a kommunikáció? Mondják, hogy jól nézek ki, és tovább semmi. Van egy-két nyomulósabb, de ők meg nagy nőcsábásznak tűnnek, vagy olyan minden mindegy, csak szexre hajtók. Meg nem azok a férfiak írnak, akik nekem bejönnek külsőre/belsőre egyaránt. Nem ez az ismerkedés fő útja, tudom, nem is képzelem, hogy ott találjak párt, sokkal jobb lenne személyesen. Csak ritkán mozdulok ki.

2012. okt. 8. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem pozitív tapasztalatom van.

Egyébként az sem mindegy hogy melyik társkeresőt próbálod ki ,abból is van amelyik kulturáltabb, van amelyik kevésbe.

De nem akarok itt reklámozni semmit :)

Mindenesetre én ott ismerkedtem meg a mostani párommal, akivel nagyon összeillünk.Az ilyen ismerkedésnél nagyon fontos hogy írj magadról , fejtsd ki kit keresel ,és te milyen vagy, ne csak feltölts pár fotót és kész :(.

Ha szimpi a másik, és még a fotójától sem szaladsz el akkor meg irány a személyes tali, fölösleges hónapokat levelezgetni, pár nap ismerkedés bőven elég előtte :)

2012. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak alkalmi szexkapcsolatok alakultak ott, komolyabbak nem. Azóta már nem vagyok fent sehol. 22/F
2012. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Azt az utat választottam, hogy nem töltök fel képet, csak a szimpatikusaknak küldök, de szűk és vegyes az a réteg, aki kép nélkül is ismerkedne. Esetleg privátban elküldöd melyik az az oldal?
2012. okt. 8. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tapasztalataim vannak :-D

Végigjártam szinte az összes normális társkeresőt. Mondjuk 70%-ban ugyanazok vannak fent több helyen is. Van egy-kettő, ahol csak a "selejtesek" (már bocs!) keresnek, de alapvetően a társkereső is csak egy ismerkedési hely, mint egy szórakozó hely.

Egy szórakozó helyen sem azzal jössz össze, aki úgy kezdi, hogy belemarkol a fenekedbe, vagy "Kő kóla?" szöveget nyom. A társkeresőket meg kell tanulni használni és ugyanolyan eséllyel keresgélhetsz, mint bárhol máshol.

2012. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitív tapasztalatom van, olyannyira, hogy már a férjem a 4 évvel ezelőtt netes társkeresőn megismert fiú, és már van egy szép kislányunk is! :D

Úgyhogy, vesztenivalód nincs, de azért figyelj oda, mert nem tudhatod kiben mi lakik.. nem árt az óvatosság.

Te is írhatsz olyan fiúknak, akik tetszenek!


Sok sikert!

2012. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:)

Az első tapasztalatom az volt egy ilyen oldalon, hogy írt egy srác, majd mivel én épp az adatlapom töltögetésével voltam elfoglalva, meg, mit hol találok az oldalon, nem válaszoltam mindjárt, csak elolvastam. Erre a követező levélben már egy paraszt voltam, meg még nem tudom, hogy ragozta, meg mit szólt be, és én arra mit csinálhatnék félelmemben szerinte. Így indult. Azért gondolom másfajta emberek is akadnak.

2012. okt. 8. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Rakas szarok,rengeteg ignorácio(50 böl 48 kb és ha esetlep a lakhely klappol,akkor is van valami ami miatt nem jöhet össze.
2012. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. okt. 8. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Leginkább lmbt társkeresőt néztem, de nem sok jó tapasztaltom van.


-a legtöbben csak dugni akarnak de máshoz gyávák

-sokan az aktuális párjukhoz keresnek egy harmadikat

-nagyon kevesek vannak hasonló érdeklődési körből

-3-4 szimpatikus ember van, de a világ másik végén laknak.

-folyton valami szexéhes idióta talál meg

-az emberek nem is nézik az adatlapot, üzeneteket

-nagy átlagban mindenki egy paraszt

2012. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!