Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar még velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar még velem találkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam első randin 1 lánnyal moziban voltunk de előtte és utána is sokat sétáltunk beszélgettünk de pl mikor odamentünk egy jó helyre egy parkba este ahol csend volt és nem volt ott senki és csak ültünk egymás mellett a padon és nem tudtam megszólalni meg akartam csókolni de nem volt ötletem hogyan csináljam talán az volt a baj h. végig nemis fogtam meg a kezét mikor sétáltunk akkor sem mert nem tudom h. ezt kell e már az elsőn így nem erőlködtem. És nagyon kínos volt aztán a végén arról beszéltünk h. ő akkor találokozik a tesójával és majd vele megy haza egy darabig elkísértem aztán elbúcsúztunk és megkérdeztem jól érezte e magát aztmondta igen és ő is megkérdezte énis mondtam h. igen és aztán kérdeztem h. akar e még látni aztmondta igen mondom mikor mondja jövő héten....aztán akkor adtam neki először puszit mer mikor találkoztunk és leszáltam a buszról akkor sem adtam neki. Most akar még látni vagy csak azért mondta h. igen h. ne bántson meg nagyon?? Facebookon írjak majd rá vagy várjak vele és ha nem ír rám akkor aztjelenti ejtve vagyok?
2012. okt. 6. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Első találkozás volt gondolom, nem nagy gond, hogy kimaradt a csók. A csend lehetett rossz hatással, puszit meg illett volna adni elsőre is. Várj még 1-2 napot szerintem, utána beszélj vele, onnan meglátod hogy gondolta ezt.
2012. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két lehetőséged van. Vagy várj 1-2 napig, hátha ír, akkor akar talizni, vagy írj rá te és kérdezd meg hogy őszintén van-e kedve tovább ismerkedni.. :)
2012. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp te írj, rá, mert ő 99%, hogy nem fog. És kérdezd meg, hogy van-e kedved találkozni.
2012. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj te szerintem!

És hívd el valahova megint, csak ott már legyél bátrabb, beszédesebb, szórakoztatóbb!!

2012. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írt sms-t h. rendben hazaért meg hogy reméli látjuk még egymást meg h. külömben "szép a kezem"

szóval h. lesz folytatás

2012. okt. 7. 09:33
 6/6 A kérdező kommentje:
---szóval remélem h. lesz folytatás---
2012. okt. 7. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!