Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el hogy ne akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy ne akarjon velem egy pasi se randizni?

Figyelt kérdés

úgy minden 2., 3. nap randira hív egy pasi, de sajnos eddig akárhány akart velem járni mind vagy ronda, vagy buta volt vagy annyira csóró hogy még egy olcsó csokit se tudna nekem venni.

rájöttem hogy csak ilyeneknek kellek, de én jól érzem magam egyedül és inkább leszek egyedül mint ezek közül valamelyikkel.

hogy érjem el hogy oda se jöjjön hozzám egy se?

nagyon idegesítenek, de nem tudok bunkó lenni és elküldeni őket a halál f@szára, gí mindig azt mondom hogy épp nem érek rá és már egy csomó elől bújkálok nehogy találkozzunk az utcán.

mi legyen? azt próbáltam hogy azt mondom hogy van valakim de volt olyan agybajos aki megkérdezte valamelyik ismerősömet és kiderült hogy nincs :S...szóval elég cink a helyzet


2012. okt. 6. 22:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
azt csak te tudod,hogy neked milyen a jó pasi,pont ez a baj
2012. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
34%
Tessék, még a ronda csajoknak is csak jó pasi kell, itt van rá a bizonyíték, remélem leesik már,hogy ezért nincs egyes fiúknak önbizalma.Remélem még odamegy hozzád vagy 200 olyan,aki nem tetszik, főleg,ha debilek is lennének,az lenne. Neked nem jár jó pasi,meg semmi se csak a szád.
2012. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell leszólni valakit, ha nem akar olyannal lenni aki nem tetszik neki? mindenkinek joga van válogatni, lehet hogy odamegy hozzá száz csúnya fiú, de mondjuk a 101. az már tetszeni fog neki.

Őszintének kell lenni hozzájuk (vagy legalább valami hihető és nyomós indokot mondani): mondd meg nekik, hogy jobban szeretsz egyedül lenni, vagy nem szeretnél alkalmazkodni senkihez, vagy van más aki tetszik és vele szeretnél összejönni, esetleg azt hogy a lányokat szereted.

2012. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
36%
Azért kell leszólni, mert másokat lenyomiz, stb., mire fel mondja az egyik ember a másikra,hogy nyomi?
2012. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

22-es! jár vagy nem jár jó pasi, rondával akkor sem leszek, hiába pattogsz. inkább vagyok egyedül mint írtam, elfogadtam hogy a jóknak nem kellek de csúnyát képtelen lennék megéinteni és ha rákényszerítene egy ilyen pl. szexuális aktusra szerintem lehánynám közben.

és nem akarattal, egyszerűen mert undorodok tőle, ez van.

2012. okt. 7. 12:42
 26/32 anonim ***** válasza:

Csináltass egy pólót ezzel a felirattal:

Rondák,buták,csórók kíméljenek!!!

Magyarul,angolul,németül.

2012. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nagyobb baj, hogy erőszakoskodnak. Én inkább önvédelmet tanulnék a helyedben.
2012. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Domynix válasza:

Figyu ha sok nyominak tetszel nem lehetsz csúnya!!!

Ha meg zavarnak mond meg nekik az igazat lehet h az elején fájni fog deez NEM bunkóság! ( ha naon zavar szolj a haverjának hogy vidítsa föl!) ez a legjobb amit teetsz xD

Nem ismerhetsz hisz ez az első komentem

Szoval kuldjel egy képet ( csak h tudjak viszonyitani) 15/F

2012. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

kérlek mondd hogy ez csak kamukérdés!! különben tényleg elszomorodnék hogy ilyen kevés intelligencia tud szorulni egy emberbe! hidd el elég ha csak önmagadat adod a fiuk előtt és máris nem fogsz nekik kelleni! mi van azzal hogy a külső nem minden?? hidd el belül ők sokkal jobb emberek mint te!! csak sajnálni tudlak....-.-


14/L

2012. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ha neked a zaklatástól lesz valaki jó ember, még nagy bajba kerülhetsz.
2012. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!