Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el hogy ne akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy ne akarjon velem egy pasi se randizni?

Figyelt kérdés

úgy minden 2., 3. nap randira hív egy pasi, de sajnos eddig akárhány akart velem járni mind vagy ronda, vagy buta volt vagy annyira csóró hogy még egy olcsó csokit se tudna nekem venni.

rájöttem hogy csak ilyeneknek kellek, de én jól érzem magam egyedül és inkább leszek egyedül mint ezek közül valamelyikkel.

hogy érjem el hogy oda se jöjjön hozzám egy se?

nagyon idegesítenek, de nem tudok bunkó lenni és elküldeni őket a halál f@szára, gí mindig azt mondom hogy épp nem érek rá és már egy csomó elől bújkálok nehogy találkozzunk az utcán.

mi legyen? azt próbáltam hogy azt mondom hogy van valakim de volt olyan agybajos aki megkérdezte valamelyik ismerősömet és kiderült hogy nincs :S...szóval elég cink a helyzet


2012. okt. 6. 22:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Jézusom :S
2012. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a monológot add be előttük is, és probléma megoldva.
2012. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy panaszkodsz, vagy dicsekedsz? Ha tényleg panasz, akkor ha nem adsz visszajelzést, az általában használ a pasiknak.
2012. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%
Ez .agyon gaz, Dani...
2012. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

milyen visszajelzésre gondolsz? próbáluk rájuk se nézni ha megszólítanak, de van aki konkrétan elémugrik és úgy kezd el beszélni hogy el se tudjak menni

nem dicsekvés, panasz, nagyon elegem van belőlük :S

lehet hogy nyomi vagyok de nem fogok járni nyomival! inkább maradok egyedül, az úgy kevésbé ciki

2012. okt. 6. 22:30
 6/32 anonim ***** válasza:
Ne rakjál,sminket magadra öltözz úgy mint egy nagymama és ne zavartasd magad ha elkell legyintened egy béke galambot
2012. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
59%
Ha annyira jó csaj lennél,leszólítanának jó pasik is..
2012. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

nem sminkelek és majdnem albínó vagyok, szal nem egy vonzó

legalábbis én úgy látom

2012. okt. 6. 22:32
 9/32 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet privátba és elmondom
2012. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9-es így van! de tudom magamról hogy nem vagyok jó csaj. viszont nekem akkor se kell nem jó pasi. szóval, nekem ne jöjjenek oda a nem jó pasik, ne jöjjön oda senki!
2012. okt. 6. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!