Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el hogy ne akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy ne akarjon velem egy pasi se randizni?

Figyelt kérdés

úgy minden 2., 3. nap randira hív egy pasi, de sajnos eddig akárhány akart velem járni mind vagy ronda, vagy buta volt vagy annyira csóró hogy még egy olcsó csokit se tudna nekem venni.

rájöttem hogy csak ilyeneknek kellek, de én jól érzem magam egyedül és inkább leszek egyedül mint ezek közül valamelyikkel.

hogy érjem el hogy oda se jöjjön hozzám egy se?

nagyon idegesítenek, de nem tudok bunkó lenni és elküldeni őket a halál f@szára, gí mindig azt mondom hogy épp nem érek rá és már egy csomó elől bújkálok nehogy találkozzunk az utcán.

mi legyen? azt próbáltam hogy azt mondom hogy van valakim de volt olyan agybajos aki megkérdezte valamelyik ismerősömet és kiderült hogy nincs :S...szóval elég cink a helyzet


2012. okt. 6. 22:25
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
azért nem küldök privátot mert vannak itt ismerőseim és rájönnének :S
2012. okt. 6. 22:34
 12/32 A.Romanov ***** válasza:
86%
Hordd fent az orrod olyan kis aranyos piszén mintha nemes lennél :D Szigorú határozott tekintet előre, akkor nem fognak megszólítani. Vagy költözz el az elmegyógyintézet mellől :D
2012. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12-es :D nem könnyű az én nagy, húsos tábértos nagy lyukú orromat piszén feltartva hordani :D de azért megpróbálom mert eddig ez a leghasznosabb válasz :D
2012. okt. 6. 22:37
 14/32 anonim ***** válasza:
Biztos nem az én ismerősöm vagy nem ismerek egy kilencedikest se:)
2012. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszerűen őszinte lennél? "Bocs, de nem akarok kapcsolatot". Ha ezt nem értik, még mindig lehetsz bunkó.
2012. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

hát nem szokták megérteni

meg az mégnagyobb nyűg, akkor faggatóznak hogy miért, rosszabb esetben jön a szöveg hogy :de velem más lesz majd én megmutatom, majd megváltozik a véleményed. aha.

nem tudok bunkó lenni

2012. okt. 6. 22:42
 17/32 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú,de mindegy.Ez kortól is függ de szerintem vegyél egy egyszerű karika gyűrűt és hátha azt hiszik férjnél vagy.
2012. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Egy ilyen monológ után azt írni, hogy Te nem tudsz bunkó lenni...
2012. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

azért mert magamban ez a véleményem még nem mondom így ki.

mivel ha normálisan beszélek azt nem fogják fel ha bunkó lennék lehet még jól meg is vernének.

köszi kihagynám

2012. okt. 6. 22:55
 20/32 anonim ***** válasza:
Hát a tippem az hogy hagyj fel a tisztálkodással
2012. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!