Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány akivel 1 éve barátok vagyunk de nekem ő nagyon meg tetszet tehát msnen is beszélgetünk meg találkozunk is edzéseken meg máshol is. De én szívesen járnék vele .

Figyelt kérdés
Most mit csináljak? mondjam meg neki hogy ő nekem teccik vagy próbáljak udvarolni vagy vmi mást???? de én sztem neki csak egy barát vagyok. ja és 2nap mulva találkozunk de csak barátilag? akomit csináljak hivjam meg fagyira?
2009. aug. 4. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát. Elhívnám randira. De elképzelhető, ha nem vagy az esete, akkor többet nem nagyon barátkozna vele. Egyik barátnőjével beszélj és kérdezd meg tőle, hogy bejössz-e a lánynak. Ha nem tudja, akkor pedig derítse ki, de ne feltűnően. Ez a biztos.
2009. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Én megszakítottam 16 évesen egy nagyon jó barátommal a kapcsolatot, mert szerelmet vallott, én meg nem akartam. Nem voltam elég érett ahhoz, hogy kezeljem a helyzetet.
2009. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát akkor most hívjam el randira?
2009. aug. 5. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem teszed meg,nehezen teszed akk majd magad túl! szal sztem is előtte nyomozz 1 kicsit, és ha vannak esélyek akk próbálkozz!!!!!!!!!!mondjuk ha megtod, h mi van, nem fogsz tudni ztána barátként ránézni, és ez majd a szoros kapcsolat végét jelenti majd!!!

annyit tok mondani, h bármit teszel ez már nem lesz ugyanolyan!!!!!!!!!

2009. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan én is igy voltam ezel, és még osztálytársak is voltunk!! Mindíg vele voltam, és végül el mondtam, htetszik, és én is tetszetem neki, már jó idelye, de ő nem merte meg mondani, ezért én mondtam!! mond meg neki, h tetszel!!
2009. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!