Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az úgy hogy érdeklek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az úgy hogy érdeklek egy lányt, és amikor egy kicsit lépek a dologban, jelzem neki, hogy ő is érdekel engem, akkor már rögtön menekül előlem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert őt addig érdekelte a dolog, ameddig nem lelt viszonzásra. Ez sajnos minden emberrel előfordul, tiniként még velem is. Nem tehettem róla, isten bizony azt hittem kell nekem az adott srác, de ahogy kiderült, hogy megkaphatom, már nem kellett. És így belemenni egy kapcsolatba szemen szedett hazugság lett volna.
2012. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépem, megértem a mai lányokat. Akkor sztem megpróbálok nem lépni, és akkor hátha küld egy jelzést nekem. XD
2012. okt. 15. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!