Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 10-ből végre találkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 10-ből végre találkozom egy sráccal, aki mindenben megfelel miért mardos már rögtön hogy hívjon, írjon?

Figyelt kérdés

tehát olyan rögtön, hogy már másnap találkoznék vele. ez nem normális.

persze próbálom játszani mintha nem is számítana. de úgy érzem mintha ő lenne az utolsó férfi a földön.

így senki nem fog szeretni :(


mit tegyek? hogy írjon? hogy hívjon? speciel mert most tényleg a nagy őt ismertem meg, csak ő ezt nem tudja. még.


2012. szept. 17. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

:)

"így senki nem fog szeretni :( " ennek semmi köze hozzá :) nyugi.


Egyébként ha első nap találkozól valakivel és az nagyon bejön akkor természetes h minél hamarabb szeretnél találkozni vele

2012. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak sajnos ez mindig azt vonja maga után, hogy nem vesznek komolyan :(

vagy az nem az én hibám lenne? komoly pasi komolyan venne?

2012. szept. 17. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség!

Attól, hogy már rögtön látni szeretnéd meg ilyenek ez természetes, rosszakat fogtál ki ennyi.


Nálam , igaz férfi vagyok, de már én is másnap kerestem a lányt és ő is engem...

2012. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de jó, hogy ilyen létezik :)
2012. szept. 17. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kis türelemre kellene szert tenned.
2012. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

volt már benne részem. fél évig nem volt barátom, egyfolytában olyanokkal jártam szórakozni, akik pár


az összes barátomhoz úgy mentem, hogy ott a bnője és ők voltak a barátaim.


szóval én ezt a várakozósdit mellőzném.

2012. szept. 19. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyomulj rá, kínáld fel magad tálcán almával a szádban.
2012. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várni???? Mire?? Meg minek? Ha így állunk, akkor csak "hajtáspajtás", s ne fèlj a dologtól....
2012. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!