Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy félénk srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy félénk srác manapság hogy tud csajozni?

Figyelt kérdés
Vagy ők törődjenek bele, hogy nem lesz csajuk?...

2012. okt. 5. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

A butaság itt is jelen van.

Miért vagy félénk?van rá okod?

Gyűjtsd bátorságot.Merj lépni.Ha tetszik egy lány,és esetleg látsz jeleket(szemez stb.)Menj oda beszélgess.

Nem egy nehéz dolog

2012. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Diszkó, mint ismerkedési lehetőség eleve ki van lőve neki, hiszen ott nem a csendes srácokat keresik...
2012. okt. 5. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:

De könyörgöm a diszkót hagyjuk már ki az ismerkedési helyszínekből.Oda szórakozni megy az ember.

Én olyan esetekről beszélek,ha az utcán meglátod.Vagy utazás közben.Rendezvényen vagy valahol

Csak kifogásaid vannak...

2012. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sunset :D:D:D
2012. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát de na...nem azt várjuk el hogy a társaság hangja legyen minden férfi, meg macsó alkat, de azért legyen már benne tökösség, aki mellett biztonságba érezzük magunkat, és ez nem csak fizikai adottságra utalhat...
2012. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jah.Teljesen igazad van.Itt rinyál a sok fiú/férfi.Amikor csak annyi kéne,hogy bátran oda áll.

Ha fél akkor az látszik rajta.De hogyha tökösen keményen oda áll.Mint egy férfi.Akkor van esélye.

2012. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
A csendes srácok el vannak könyvelve lúzernek manapság.. Sajnos. Én is tapasztaltam. Társaságba, akár kisebb akár nagyobb egyszerűen ha csendes félénk visszahúzódó v akkor gyökér , vagy lúzer vagy közbe meg pont te becsülnéd meg a lányt. Ha meg néha mondasz 1-2 gondolatot , vagy kérdeznek hogy szólj hozzá a témához v h mért nem beszélsz akk meg ugye mindenki rád figyel, 2x akkor a nyomás és ott hebegnél habognál, főleg ha csajok is vannak a társaságba mert tudod h 100%ban rád figyelnek. Nagyon nyomasztó tud lenni. És ugye amikor reszketve mondasz vmit az se valami meggyőző a lányok számára így hát el v könyvelve lúzernek. Ha állandó a társaság, vagy azzá válik akkor meg már hiába oldódsz fel akár már teljesen mind1, az első benyomás nagyon nagyon sokat számít. Meg kell magad erőltetni vagy nemtudom. Engem az első barátnőm oldott fel úgy nagyjából ilyen társasági szinten, őt az interneten ismertem meg. Élőbe nagyon nem olyan voltam mint a neten, illetve olyan lettem volna ha nem lettek volna alapból gátlásaim érted, viszont a tudat hogy Ő így ismert meg rákényszerített arra hogy ezt a normális arcom mutassam, hülyén nézett volna ki a talin hha meg sem szólalok meg remegek mikor hozzám ér. És valahogy így, hogy megnevettettem meg ilyenek az ő társaságába feloldódtam, és már nem voltam az a félénk kis gyökér akinek mondjuk lehet tartott volna, ha előtte nem beszélünk neten hanem mondjuk élőbe kellett volna alkotnom valamit full elsőre.. Nagyon örülök, hogy összejött. Lépni is mertem . Úgyhogy neked is csak azt tudom mondani hogy MERNI MERNI TENNI!
2012. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!