Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért jönnek be manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jönnek be manapság a csajoknak ezek a fiúk?

Figyelt kérdés
( Bocsánat hogy általánosítok, de sajnos ezt tapasztalom egyre többet )Volt egy csaj, aki még év elején farsangi bulin kiderült, hogy tetszem neki, amit én gondolhattam volna, de nem akartam elszállni magamtól, hisz nekem mai napig tetszik ez a lány. Csak sajnos én ezt nemtudtam, hogy mit érez irántam és valaki mással táncoltam, amiért ő megsértődött és el is ment a helyszínről. Amit később napokig-hetekig beszéltünk, majd abban maradtunk, hogy ha kiballagunk lehet másról is szó. Ám elkezdődött az idei év, de már tavaly év végén észrevettem, egy fiú o. társamra nagyon rászállt, és még pár más csaj is. És nem értem mért jön be ez nekik: Arca tele pattanással, de vagy 20-25 biztos van rajta, egyfolytában beszél, sokszor olyan sokat hogy nekem kellemetlen, gyenge poénjai vannak, sokszor senki nem nevet rajta. És nem értem mért tetszhet ez neki(k). És sokat beszélgetnek már, szinte egésznap. A csaj viccből le hülyézte a srácot és bocsánatot kért tőle, úgy hogy megsimogatta a kezét, közbe viccből mondta csak. Meg így sokszor egymás vállát megfogják vagy derekukat, nem értem az egész helyzetet, ilyen fiúknak az ember azt hiszi sose lesz barátnőjük, erre manapság ez a színvonal?

2012. szept. 21. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez,sajnos...
2012. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

XD

Nyugi az ilyen a csajoknak csak lelki szemetesnek kell. Amolyan legjobb barát dolog, a srácot kihasználják érzelmileg, viszont testileg parlagon hagyják, csórikám meg észre sem veszi és reménykedik benne hogy valamikor lesz több is, de mivel tudja ő is hogy csúf nem mer kezdeményezni, hogy kiderüljön, csak hülyítik...

2012. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos ájfonja van...
2012. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen jobb a szövege mint neked..
2012. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hülyítik. És nem nincs iPhoneja. Csak elég szomorú , hogy ez a saját magát megjátszós stílus a mai színvonal.
2012. szept. 21. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet emberileg többet ér mint te, azért pattanásos mert nincs nemi élete, ha lenne lehet 1db se lenne neki.
2012. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ájfon?? ma már az androjid a menő.. egyértelmű hogy egy androidja van
2012. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért érne többet. Én mindig kedves voltam evvel a csajjal, öleléssel köszöntünk el (mai napig is ) és ha névnapja, szülinapja van mindig veszek neki csokit, vagy valamit, ő meg nem. Nem tudom, ez egy rejtély.
2012. szept. 21. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt is csomó ronda fiúnak van bomba csaja, nekem meg jóképű létemre nincs és soha nem is volt. Ez van.
2012. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat mert manapsag ez a meno.
2012. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!