Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a suli a közös témánk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a suli a közös témánk. Hogy térjek át bármi másra, ha eddig csak az iskoláról beszélgettünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel hetek óta heti egyszer találkozok a vonaton. Mivel egy faluban lakunk,így köszönőviszonyban voltunk,és elkezdtünk beszélgetni az egyetememről, mivel ő is ugyanoda járt,ugyanarra a szakra. Már szinte mindent megbeszéltünk róla,de másról nem is beszélünk. Szeretnék valahogy áttérni a többi dologra,de nem tudom,hogy csináljam. Hisz a suliról beszélgetünk,és egyszer csak rákérdezek,hogy "amúgy hány tesód van?"?? :D:D mert ez így nagyon gáz. Valami ötlet,tipp?

19/L


2012. okt. 4. 13:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez azért érdekes , mert a tüzet te nyitottad meg! Valóban tippeket kért, azt kapott tőlem is! Az, hogy a válaszadásban nem értünk egyet, nem gond, hiszen ezt az oldalt a különböző vélemények tartják életben!


Rengeteg ember van, aki támadó jelleggel kezd kommentelni a kérdezőknek, ott megállja a helyét az, amibe te belekezdtél!


Csak annyira vagyok felszínes, amennyire te!!! 18 évesen már a nagyvárosba költöztem egyedül és munka mellett tanultam, eltartottam magam! Nem lettem egy megkeseredett ember, mielőtt erre következtetnél. A lánynak nem a lelki eredetű gondjait kell boncolgatni, mert nem ez volt a kérdés, meg kell állnia a helyét az életben, mert igenis rohamosan halad a felnőtt élete felé, ahol nincs idő ilyen dolgokon fennakadni!


Tovább nem érdekel a téma, a lényeg, hogy különböző tippeket kapott és úgy használja fel és azt, amelyiket akarja!

2012. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!