Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párszor jót beszélgettünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párszor jót beszélgettünk. Most írtam neki, de nem írt vissza. Ne zaklassam többet?

Figyelt kérdés

Van egy srác,nekem bejön,és eddig flörtölt velem (személyesen is,meg facebook chaten is),azt hittem, én is bejövök neki. De írtam neki facen,és nem írt vissza,lelépett. Ezt vegyem úgy,hogy ne keressem többet? Eddig ő kezdeményezte a beszélgetéseket,és egyszer én kezdeményezek,erre nem kapok választ. :( Szíven ütött,mert már nagyon beleéltem magam,hogy esetleg lehet vele valami.

19/L


2012. júl. 22. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, de sztem csak dolga volt. Az én csajom hisztizik mikor nem írok vissza neki, pedig csak enni mentem vagy nem is vagyok otthon egész nap.
2012. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha akar valamit,írni fog?? De én nem bírok várni,már nagyon hiányzik hogy újra lássam.:( Ezt akartam megbeszélni vele...hogy jó lenne találkozni.
2012. júl. 22. 21:13
 3/6 AvernusTriad ***** válasza:
Ha egyszeri eset, akkor nem biztos, hogy van jelentősége.
2012. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak mert egyszer nem ugrik, mikor füttyentesz, még ne írd le. Ha tényleg olyan fontos, egy két próbálkozást megér, nem?
2012. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem fontos,de ha nem ír vissza,akkor valószínűleg én nem vagyok az számára,hisz én örülnék neki,ha rámírna...
2012. júl. 22. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
dettó így jártam hogy mindig kezdeményezett és mindig tudtam már h mikor van fenn fb-n meg minden és direkt figyelt h mikor ír már rám és egyszer csak abba szakadt minden és énis hiába írtam neki csak össze vissza beszélt vagy nem írt vissza.
2012. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!