Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a suli a közös témánk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a suli a közös témánk. Hogy térjek át bármi másra, ha eddig csak az iskoláról beszélgettünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel hetek óta heti egyszer találkozok a vonaton. Mivel egy faluban lakunk,így köszönőviszonyban voltunk,és elkezdtünk beszélgetni az egyetememről, mivel ő is ugyanoda járt,ugyanarra a szakra. Már szinte mindent megbeszéltünk róla,de másról nem is beszélünk. Szeretnék valahogy áttérni a többi dologra,de nem tudom,hogy csináljam. Hisz a suliról beszélgetünk,és egyszer csak rákérdezek,hogy "amúgy hány tesód van?"?? :D:D mert ez így nagyon gáz. Valami ötlet,tipp?

19/L


2012. okt. 4. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"És mit csinálsz, amikor nem a suliban vagy?"
2012. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
azt is megkérdezheted, hogy mivel tölti a szabadidejét, mik az érdeklődési körei.
2012. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Hogy szereti-e a lekvárostürübürüt házipálesszal...
2012. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy hány tesód van? heylett :) mert ez tényleg drasztikus, inkább "...és van tesód?" illetve figyeld mikor lehet a beszélgetésbe esetleg valami személyes kérdést belecsempészni.
2012. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a suli kivételével bármiről kérdezheted.

Miért gondolod, hogy gáz másról beszélni, kérdezni?

NEM GÁZ!

2012. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hat sztem elozoek kozul az elsonel a pont!
2012. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jézusom... nem a körmöd kell rágni, hanem belegondolni, mi is az, amire kíváncsi vagy, mégsem indiszkrét.

Ne haragudj, de 19 évesen azért az ember már tud felnőtt módjára kommunikálni, még akkor is ha kislányos zavarban van, mert a srác bejön neki!


Egyszerűen csak add magad és ne görcsölj!

2012. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt honnan veszed? Felszínes ember lehetsz kegyetlenül. "Ne haragudj, de 19 évesen már" tud az ember...mindenki? Really? Ez van?

Fingod nem lehet róla ő milyen leginkább ilyen helyzetekben (kifelé, befelé forduló, céltudatos, érzékeny stb) mi történt eddig vele, mennyire volt fontos a lelkivilágágnak az amik ilyen témában eddig történtek vele. Az ilyen válaszoktól kinyílik a katana a zsebembe, itt nem az a feladat, hogy jól lehurrogd a kérdezőt és megmutatod, te mekkora jó fej vagy. Tippet kért ember, nem azt kérdezte, hogy gáz-e.

2012. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1: Nem bántottam, ösztönöztem és bíztattam!

2: Te beszélsz itt nekem, mikor ismeretlenbe vádaskodsz, hogy felszínes ember lehetek? :)

Hát egyrészt tévedsz, másrészt de, úgy gondolom, hogy 19 évesen mindenki képes egy olyan mondatra, hogy "otthon hogy telt a napod?" vagy bármi hasonló!


Nem azzal ér célba az ember, ha azt írja, megértelek és nagyon nehéz lehet neked! MERT NEM AZ! És lassan találkozik az élet kemény dolgaival, ahol senki nem fogja őt pátyolgatni!!!

2012. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része felszínes, ha tetszik, ha nem. Te is annak tűnsz (ezért nem csodálkozom annyira). Pátyolgatásról szó sem esett. Az ember tippet kért. És az élet keménységének ehhez egészen kevés köze van. Honnan tudod, hogy közben nem tapasztalta-e meg az élet keménységét? Abból, hogy nem tud olyan könnyedén beszélgetni egy sráccal a vonaton, számomra ez ebből még nem derült ki. Ezt a 19 évesen már mindenki dolgot szerintem felejtsd el, mert felszínes megállapítás (és teljesen humán ellenes) és tévesen közelíted meg az embereket így. De ha te nem így látod végül is, tedd, én biztos, hogy nem fogok erről oldalakon keresztül vitázni(ezt csak informálás céljából, hogy erre ne is számíts).
2012. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!