Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy minden ember más és más az ízlése. Akkor hogyan van ez, hogy mégis majdnem minden lány így reagál egy képre? Mintha összebeszélnének?

Figyelt kérdés

Kirak ide egy átlag pasi egy képet és jön pl 11 komemnt lányoktól és mind a 11 azt mondja, hogy neeeeeeeemmmmmmmmmmm. Kiraknak ide egy metroszexuális homár egyedet és a pár irígykedőn kívül mind a 11 kommentelő lányból 9 mondja, hogy azta, de cukkkkkkkiiiiiii. Mert ha mindenkinek más tetszene, akkor pl a 11 ből lenne 5 aki igennel és lenne 6 aki pl nemmel szavazna. De ezek szerint van egy bizonyos dizskós bájgúnár norma ami 11 ből 9 lányt beindít? Ez pedig az iszákos, nagydumás chippendale fiú?

Sajnos ezt látom, hogy a lányok ízlése többé kevésbé megegyezik a külsőt illetően.


2012. okt. 2. 17:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem általánosítás, mert odaírtam, h lehetnek kivételek. Mondom másképpen: az ilyen lányok gyakran azért a szépségükkel próbálnak hódítani, mert a személyiségükkel vagy az intelligenciájukkal nem tudnak. Egyébként a 2. képen levő lány egyáltalán nem csúnya, és ha magyar, akkor fogadni mernék, h helyesebben ír, mint pl. te ;)
2012. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Már bocs de nem lesz attól igazad ha megpróbálsz ledegradálni engem, főleg úgy, hogy nem vagyok egy buta liba, és mellesleg HELYESEN íROK!!!
2012. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
najo és most fejeztem be veled a vitát mert ez tényleg piszok nagy szemétség volt és ráadásul nem is igaz, mert én aztán mindig figyelek a helyesírásra...te nyomorék.
2012. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem baj, egy plázacica úgyse fogja soha megérteni, h a belső fontosabb, mint a külső :) Egyébként pl. nem rengetek, hanem rengeteg.
2012. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A mellégépelés nem helyesírás te idióta! És az, hogy valaki jól néz ki, az nem azt jelenti, hogy plázacica, de persze te biztos jobban tudod...most legalább már tudom honnan fúj a szél;) igazam volt már az első kommentemmel ami neked szólt :) A szőlő savanyú mert ronda lehetsz mint a bűn, na szevasz.
2012. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Persze, mellégépelés. De mindegy, akkor mondok mást: nem najo, hanem na jó + rengeteG vesszőhiba, stb. Ez, a stílusod és az egód alapján pedig tipikus plázacica lehetsz.
2012. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!