Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy minden ember más és más az ízlése. Akkor hogyan van ez, hogy mégis majdnem minden lány így reagál egy képre? Mintha összebeszélnének?

Figyelt kérdés

Kirak ide egy átlag pasi egy képet és jön pl 11 komemnt lányoktól és mind a 11 azt mondja, hogy neeeeeeeemmmmmmmmmmm. Kiraknak ide egy metroszexuális homár egyedet és a pár irígykedőn kívül mind a 11 kommentelő lányból 9 mondja, hogy azta, de cukkkkkkkiiiiiii. Mert ha mindenkinek más tetszene, akkor pl a 11 ből lenne 5 aki igennel és lenne 6 aki pl nemmel szavazna. De ezek szerint van egy bizonyos dizskós bájgúnár norma ami 11 ből 9 lányt beindít? Ez pedig az iszákos, nagydumás chippendale fiú?

Sajnos ezt látom, hogy a lányok ízlése többé kevésbé megegyezik a külsőt illetően.


2012. okt. 2. 17:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mind csak általánosítás.


Valóban, nem vagyok semmilyen szempontból egy átlag lány, de nekem egyik kép sem jött be, amit linkeltél.


Azt meg, hogy "rákapunk a bájgúnár pasikra" kikérem magamnak.

Ennyi erővel mondhatom, hogy nektek meg csak az 50 kilós cicababák kellenek, és ha rákaptok, akkor 51 kilóssal már nem is kezdetek, mert az dagadt.

És hasonlóképp nem igaz, hogy a nőknek a kidolgozott test, a magasság vagy a pénz számítana. Normális nőnek ez mind nem számít.

De ezt ne keverjük össze azzal, hogy bárkivel leállna egy "normális lány." Mindenkinek vannak bizonyos kritériumai. De szerintem ez érthető, nyilván neked is vannak.


Eltekintve attól, hogy a kedves választottad elviselje a kisebbségi komplexusos nyafogásodat, ami a kérdésből és a kommentekből kitűnően látszik.


24/N

2012. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

tegyél ki egy ferráriról képet meg tegyél ki egy trabantról. Mind a kettőnél lesz egy tábor mellette meg lesz egy tábor ellene. Enyji!


Nem vagyunk egyformák, de a szokások, és az érdeklődési körök attól még egyezhetnek.

2012. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

1. fej vagy írás játék. Hányszor kell feldobni az érmét ahhoz, hogy kijöjjön megközelítőleg az 50-50%?

Ha erre tudod a választ, akkor azt is tudod, miért nem hivatkozhatsz arra 10-11 lányra. ;)


2. a nyavalygásod meg egyéni probléma. Ennyi erővel én is elehetnék keseredve, mert a pasik itt csak a feszes csöcsű, merevedő mellbimbójú, 50 kilós csibéket preferálja. De ez egy fórum. Az itt felállított elméletek 99,9%-ával még életemben nem találkoztam, mint probléma a való életben.

2012. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Mert csak részben relatív az ízlés. Van aki sok lánynak tetszik, van aki csak néhánynak, és van aki egynek sem.
2012. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezen mit csodálkozol, senki sem fogja tudni neked ezt megcáfolni.Ez így van, mindenki látja hogy ki a vonzó és ki a kevésbé vonzó, most papolhatnék hogy a média programozza belénk stb stb és ez többé kevésbé biztos így is van mondjuk...Ez ellen nem tehetsz semmit.De ugyanúgy a pasik is inkább ezt a lányt választanák [link]


ehelyett:

[link]

2012. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Azért van mert a lányok meg tudják különböztetni és más-más jelzőkkel illetni egy csúnya átlag vagy helyes srácot.Inkább örülj hogy őszinte véleményt adunk mi csajok,ahelyett hogy azt mondanánk hogy helyes srác vagy,ha nem is.Szerintem erre az oldalra az igényesebb,saját külsejükre is adó lányok járnak,így neked nem logikus hogy 'igényesebb/helyesebb' srácokra buknak?Általában a helyes egyértelmű(mondjuk a fent említett kategória..azt mindenki el tudja képzelni)a csúnya vagy átlag pedig kinek mi.de arra sosem fogják azt mondani hogy 10/11-es jópasi. Egyébként kép alapján mondják ezeket,összejönni nem mindig jönnek össze ezekkel a 10/10-es lányok se..élőben már lehet más a jó pasi..
2012. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
Hazudnék ha azt állítanám hogy egy lánynak semmit sem számít a külső. De akkor is különbözőek az ízlések. Én például koptattam már le kigyúrt hülye partiarc srácot, és évek óta reménytelenül, viszonzatlanul vagyok szerelmes egy olyanba, akit a többi csaj az osztályomban nyominak tart...Szóval nem vagyunk egyformák.
2012. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
18:03 Én a 2.-at választanám, mert normálisabbnak tűnik. Ez a nagy különbség a két nem között, h nekünk az is számít.
2012. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Előttem már valaki megfogalmazta, és én is ezzel értek egyet: attól, hogy valaki tetszik külsőre, helyesnek tartjuk, még nem mindenki jönne össze vele. Többször tapasztaltam már, hogy miután jobban megismertem egy külsőre cuki pasit, már egyáltalán nem vonzott. És az ellenkezőjére is volt már példa, valaki úgy is le tudott nyűgözni a személyiségével, hogy külsőre nem volt egy álompasi. És hidd el ha egy átlagos lány és egy nagyon vonzó lány képét kellene összehasonlítani, akkor is ilyen eredményt kapnánk.
2012. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
normálisabbnak tűnik...aha. Biztos nem az a bizonyos szőlő savanyú ;)
2012. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!