Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Valami tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Valami tanács?

Figyelt kérdés
7végén randim lesz egy pasival. eddig még nem találkoztunk. (volt már randim)nem akarom elszúrni.valami tipp amit ne csináljak? amit utáltok egy csajban az első randin? rossz élmény? várok tanácsokat! köszönöm! 18/L

2012. okt. 2. 09:05
1 2
 11/14 Golan Trevize ***** válasza:
én sem azt mondom, hogy színészkedjen, vagy próbáljon másnak látszani, csak ha vannak rossz szokásai, azokat fogja vissza.
2012. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért nem érdemes a legjobb oldaladra törekedni, mert esetleg a másiknak az jöhet le, hogy át akarod szabni. Velem volt már ilyen. Iszonyú kedves voltam :D És a lány azt hitte csak meg akarom döngetni egyszer aztán csá, pedig nem így volt, mert szimpi volt, de ő ezt a fejébe vette és ez volt az oka.
2012. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad.
2012. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha első randin nem tudom meghúzni már a lányt, az elég rossz élmény. feküdj le vele és minden rendben lesz utána
2012. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!