Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki mit javasol ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit javasol ilyen esetben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy buli van és 2 lány ül egyedül ketten. Mind kettő ugyanúgy tetszik. De, hogy tudjak oda menni hozzájuk? Meg eldönteni, hogy melyik kell nekem? És ezt úgy kéne, hogy egyik se sértődjön meg, és parasztnak se tartsanak. Fiúk ilyen téren szerzett tapasztalataira vagyok kíváncsi, vagy lányokéra, hogy ők mit javasolnának.

2012. aug. 17. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell egy wingman. Ennyi. Ne egyedül menj oda, hanem ketten.
2012. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és mi van ha te nem jössz be mindkettőnek? Úgy menj oda hogy valamelyiknek csak bejössz, aztán amelyiken jobban látod az érdeklődést arra nyomulsz. Pláne ha egyiknek sem jönnél be aztán elhajtanának.
2012. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 lány ül egyedül ketten :))))))))))

Hát, vicces figura vagy!

Neked nő kell! Vagyis lány! Tök mindegy ki.

Azért ha sikert is akarsz, előbb döntsd el, hogy melyiknek udvarolsz, mert végén a két szék között tudod hova esel..

2012. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1: És ha ketten megyünk oda, akkor milyen szöveggel?

2: Ezt magamtól is tudom... -.-"

3: Tudom, hogy valaméket jobban meg kéne célozni nyilván, de ha ugyanolyan szépek, akkor nehéz... :D Azért is kértem tanácsot, hogy mi lenne a leg jobb szöveg:D

2012. aug. 17. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:

"Na csajok, most megverekedhettek értem. Aki talpon marad, azt elviszem randizni."

3, 2, 1 - FIGHT!

:D:D

2012. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha ha ha... :D Komolyan kérdeztem!:D Pont azért, mert mi van, akkor ha pl kiválasztom már előtte az egyiket, aztán meg kiderül, hogy az a csaj sokkal hülyébb mint a másik, és nyilván a másiknál már nem lenne próbálkozási lehetőségem, aki meg lehet, hogy tök normális...
2012. aug. 17. 18:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg persze az is benne van, hogy akit megszólítok annak nem tetszek, és a másiknak meg lehet, hogy igen...
2012. aug. 17. 18:20
 8/8 Egy Zsófi nevű lány válasza:
Ha két csaj tetszik egyszerre, egyik sem tetszik igazán...
2012. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!