Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen esetben, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen esetben, hogyan szolitsam meg a lanyt es miröl beszelgessek vele?

Figyelt kérdés
(Külföldön elek) Ma reggel voltam a strandon es hallottam egy lanyt az anyakujaval magyarul beszelni...A lany velem egy idös es szimpatikus volt nekem.De nem volt ra nagyon alkalmam megszolitani meg nem is nagyon merte mert felenk vagyok es nem is tudom,hogy hogyan szolitsam meg es,hogy miröl beszelgessek vele ugy,hogy nem beszelek vele olyan dolgokrol amik nem illenek.Abban remenykedem,hogy latni fogom megint strandon ezert minden nap elfogok oda menni abban az idötajban mint ma hatha ott lesz es lesz eröm megszolitani. Köszönöm a segitsegeteket! Bocsi a helyesirasi hibakert. 17F
2012. júl. 31. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak eszedbe jut valami.
2012. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!