Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
14. évemet nem rég töltöttem be és lenne egy velem egyidős lány az osztályban aki nagyon tetszik de nem merem neki elmondani mivel nem nagyon vagyok jártas az ilyesmiben. Az órákon mindig néztük egymást de beszélgetésre nem nagyon került sor. Én fociztam, ő sétált és beszélgetett a barátnőivel de amikor elsétált a kapufánál(én meg ugye kapus vagyok) egymásra mosolyogunk de mivel nem figyeltem ezért jól tökön rugtak a börrel(nem 1x esett meg). Pár infó róla: kb: 170cm magas kék szemű, szemüveges szőke hajú nagyon kedves és okos lány e mellett csinos is. Szereti simpsonékat és kutya párti ahogyan én is az vagyok. Rólam: 180 cm magas és sportos alkatú fiú vagyok és ronda, a lányok szerint helyes vagyok de mivel én nem magamhoz hanem a csajokhoz vonzódok hát legyen nekik igazuk. Szeretek viccelődni nem csak gyerekekel hanem tanárokkal is. Nos ennyi lenne, várom a NORMÁLIS, tartalmas válaszokat/tanácsokat. Hozzá teszem a legjobb barátom uncsija és tudok pár bűvész trükköt, ez jelenthet valamilyen "előnyt"? Előre is köszi ha már ezt végig olvastad:)

2012. júl. 31. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Aranyos ez a bűvésztrükkös dolog :) Meg ez az egész történet:)

Tehát...unokahúgom 14 neki szoktam jó tippeket adni hátha neked is tudok :)


Először is nyár van...találkoztatok már a nyáron? Miért nem csináltok egy ilyen osztálybuli féleséget... szalonnasütés vagy hasonlók. A lányok biztos nem vágják már el a kezüket ha éppen szeletelniük kell...:)

Ott közelebb kerülhetsz hozzá, tudtok beszélgetni.

Vagy a mai világban már ott a fb. biztos mind a kettőtöknek van...írj rá ne félj megenni nem fog! Nyugi! Ha a csajok szerint helyes vagy nem lehet baj :)ű


Sok sikert! :)

2012. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. De nem vagyunk az a tipikus bulizós tipus de mégegyszer kösz a választ
2012. júl. 31. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:

"...tipikus bulizós..."

Anyám borogass... nem úgy bulizni, hanem összeülni és kicsit ökörködni. -.-'' :DD Sok sikert! :)

2012. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen kérdéseket!!! Menj oda hozzá és kêrdezd meg!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, a lanyok nem szoktak csak ugy nezni valakit esd ramosolyogni :)
2012. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha mosolyog rád, akkor mire vársz? menj oda végre és beszélj vele :) Ő is csak erre vár :D
2012. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Órán őt nézed mi?

Akkor holnap felelsz a doppler effektusból.


-A tanárod

2012. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig áll a téma
2012. szept. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!