Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít flörtölésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít flörtölésnek?

Figyelt kérdés
Írásban, chaten lehet flörtölni? Mi számít annak, mi utal rá?

2012. okt. 1. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz a leánnyal/fiúval egy szimpla beszélgetést. Akár arról milyen napja volt, hogy van. Mit fog csinálni, és más hétköznapi dolgokról. Ez bevezetés a beszélgetésbe. Aztán hozd szóba esetleg hogy láttad ma valamilyen ruhában, és mennyire tetszett neked. Esetleg jobban áll neki sárga, vagy rózsaszín vagy akármi.

Ez után kapcsolatáról kérdezd, van e neki valaki, vagy tetszik e neki valaki. Utalj rá, hogy Neked ki tetszik, pl.: nekem is tetszik egy lány..biztosan nem tetszek neki...stb stb..- aztán szóba hozhatod, hogy elég közel áll hozzá az a személy. Tulajdonképpen egy találdki játékba visszük a másik félt. Viszont rövid idő után rádöbben hogy róla van szó, de nem nyilvánul meg, nem kérdez rá hogy "Én?", hanem folytatja a játékot és élvezi a dolgot.

Aztán a leleplezésnél, vágyakat is kilehet fejezni hogy "dejó lenne egy lánnyal végre.." vagy akár mondhatjuk magát a másik félt is, bár ez már nem annyira flört.

Csak kimásoltam egy régebbi válaszomat, lerágott csont.

2012. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kacsintó fej és mosoly fejek sokasága.....:D

Egy kis csipkelődés, ugratás, bókok, de miért nem élőben?

Élőben sokkal jobb. Mondjuk mélyen egymás szemébe néztek és mosolyogtok csak úgy spontán. Játszadozol a hajaddal, igazgatott a ruhád, megnyalod a szád szélét stb......:)

2012. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Pofánütöd aztán leköpöd,direkt arra tereled a vulkáni lávát,aszteroidát, véletlen ráöntöd a sört,szipuzol előtte,Eltöröd "véletlen" az orrát és aztán hívod "véletlen" a mentőket,ráírsz fészbukon hogy a haverod/havernőd szerint néz téged suliba/városba,megmarkolászod online,onlinepinát nyalsz és elküldöd neki rajvipen... szval sokféle van.
2012. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valóban élőben a jó :) és mosolyogj sokat, szemezzetek, stb..
2012. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért akarod megölni a flörtöt XD
2012. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első, ha ezt kajakra írod, akkor én mióta az eszemet tudom, flörtölök a lányokkal, mind élőben mind neten. De nem is tudtam az ilyenek flörtöt jelentenek.

Mindig úgy adom elő magam, hogy tetszik(akkor is ha nem), de konkrétan nem mondom neki. Emiatt nem vehet akkor komolyan senki,mert nem volt még csajom, pedig szerint jól nézek ki. :D

2012. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha azt veszed észre hogy minden sorban van smile esetleg több is akkor gyanús, hogy tetszel annak aki írta... tehát ha egy rakás smile van abban amit kaptál írásban akkor értelmezd újra a levelet...
2012. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!