Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez flörtölésnek számít?

Figyelt kérdés
Egy férfi kollégámmal bizonyos munkák során sok időt töltünk együtt (akár az egész napot is napokon keresztül) és ezen kívül még telefonon is kapcsolatban vagyunk. Szóval a lényeg az, hogy nyilván személyesebb dolgokról is beszélgetünk ilyenkor, családról, kedvtelésekről, sztorizgatunk, és néhány alkalommal poénból odaszólogattam neki olyanokat, amik utólag visszagondolva bizony félreérthetően jöttek ki. Ő vette a lapot, és nevetett az egészen, vagy azt mondta, hogy aranyos vagyok. Inkább incselkedésnek nevezném, de ez ugye még nem flörtölés? Egek, olyan hülye a szitu, már régen kinőttem ebből a korszakomból és hát ő is :-) Honnan tudhatom, hogy esetleg flörtnek vette?
2012. ápr. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha beveri a lompost, akkor már nem flört lesz kisasszony :D Az már kemény szex :D
2012. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, de nyilván annyira nem vagyok hülye, hogy azt nem ismerem fel... nem a kőkörszakban élek, csak nem vagyok tizenéves kis pics@, mint azok, akik itt tesznek fel kérdést... inkább azoknak válaszolj, ott talán bejön a nagyfiús dumád, ami alapján jó ha 16 vagy :-(
2012. ápr. 13. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Huszonéves vagyok Angyalka :D
2012. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor főleg gáz a dumád...
2012. ápr. 13. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Több nőm volt, mint ahány pasid lesz neked az életben. :)
2012. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ez a párbeszéd :DDD


Kérdező, ne agyalj ezen. Ha akkor ott nem flörtnek szántad, akkor érződött is, hogy nem az volt. Azért észre lehet venni, ha valaki azért használ kétértelmű szavakat és mondatokat, mert vonzalmat érez az illető iránt és az is érződik, hogy ez egy egyszerű poén.

2012. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!