Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számit a fiúknál flörtölésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számit a fiúknál flörtölésnek?

Figyelt kérdés
Mármind tetszik egy srác és nem tudom mien jeleket adjak még hogy vegye észre hogy tetszik nekem. a szemezgetés és a mosolygáson kivül! Előre is köszönön :)
2009. febr. 11. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már beszélgetsz vele és kissé jobban ismered kb barátság szinten vagytok akkor csinálhatsz pl : megigazítod a kabátján és azt mondod megne fázzál nekem te és mosolyogsz meg pl mikor találkoztok és adsz neki puszit megsimogatod az arcát és mondod hogy milyen sima az arcod, vagy kicsit szúrsz ez jó és mosolyogj .Engem egy nő ilyesmikek teljesen elvarázsolna.Mútatsd ki neki hogy törődsz vele.Ha borostás nem mond neki hogy borotválkozzon mert az már anyai szerep nem jön be a fiuknak.Te is kezdeményezhetsz pl sms-t küldesz meg hasonlók nem kell elvárni hogy minden csak a fiu csináljon egy kapcsolat két oldalú férfi-nő.Nem kell elvárni hogy a fiú csináljon mindent hogy ő neki keljen telefon,email,msn címet elkérni meg sms ekkel bombázni meg felhívni meg oda menni pl a buszon meg hasonló dolgok.Én úgy vagyok vele persze én kezdeményezek kimutatom hogy tetszik érdeklődők iránta de ha ó sosem hív fel vagy nem küld sms-t vagy nem kérdi meg hogy mikor tudnánk találkozni akkor ejtem a csajt,pedig lehet bejövök neki de nem fogok rohangálni a csajok után mint egy kiskutya.
2009. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolónak üzenem hogy teljesen 1et értünk :D
2009. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Első vagyok ! Ha átgondoljuk az egész egy nő ha megismerkedik egy férfival már az elején átgondolja a tudatalattija hogy összejönne e vele vagy lefeküdne.És ha a nő nemet mond akkor a férfi pedálozhat akárhogy lehet akkor az atya úristen azt a nőt nem fogja megkapni.Tehát a nő irányít.Egy nőnek csak szavába kerül és van jelentkező a férfivel ellenkezőleg.Ez a felszedtem egy csajt szöveg már csak duma,a nő dönt .A férfi kezdeményezése már csak formaiság. 17/f
2009. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Mi férfiak nem értünk a célzásokból, az egyértelmű célzásokból sem! Ha akarsz valamit, mond meg.
2009. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk akkor:


14:32-es: ezt (a baromságot) már olvastam valahol (itt), hogy a nő dönt (fél igazság). Mert ha pl. én nem megyek oda magamtól felszedni egy csajt, akkor esélye sincs nálam. Ez akkor is így van, ha hozzám jönne oda egy olyan csaj aki nem kell, szintén esélye sincs.


Tehát mindkettő fél beleegyezése kell.

2009. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is az első hozzászóló első válasza hasznos, de a második válasza tényleg hülyeség. (14:32-es)
2009. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!