Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknál hogy van ez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál hogy van ez? Csak mi nem értjük a működésüket?

Figyelt kérdés
A barátnőm meg én kavarunk két sráccal,akiknek elvileg barátnőjük van.Mégis teljesen úgy viselkednek,mintha nem lenne senki,gátlástalanul flörtölnek velünk,teszik a szépet.Ha egyszer van csajuk,miért kavarnak velünk?
2011. júl. 20. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mert éretlenek, vagy nem szeretik a lanyokat.. mármint, a csajaikat..
2011. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem.. azok még nemjók.. csak 25-ön fölül :)
2011. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
hagyjatok a francba oket..
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

ribikribikribikribik


Am. azért csinálják, mert látják, hogy ti kaphatók vagytok erre, bár nem hiszem, hogy ha barátnőjük van, konkrétan leállnának veletek. Csak húzzák az agyatokat... és milyen jóóól teszik:D

2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Miért lennének ők ribancok? Nem csaltak meg senkit. Már bocs, de kihez kellene hűségesnek lenniük?

Kifacsarodott világnézet ez..

2011. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi pasik sem vagyunk hülyék! Gyanítom, h ti csajok ezerszer rosszabbak vagytok nálunk. Én is csak húznám az agyatokat, hisz megérdemlitek, ha így nyomultok. Nekünk kedvez az egónknak, ha tetszünk másoknak is, jóhogy elmegyünk addig, amíg szabad, de tovább nem. ;) 21/F
2011. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a ribizést,meg úgy kábé ezt az egészet.Ez a baj a fiúkkal.Ehhez két ember kell! Lehetnénk akármilyen cicababák,ha nem lennének benne a dologban ;)
2011. júl. 20. 18:38
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy nem mi kezdtük ;) Ők kezdtek el nyomulni.
2011. júl. 20. 18:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondnám...XD
2011. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet h ők kezdtek nyomulni de ahogy írtad ehhez 2 ember kell és ti pedig hagytátok.
2011. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!