Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknál hogy van ez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál hogy van ez? Csak mi nem értjük a működésüket?

Figyelt kérdés
A barátnőm meg én kavarunk két sráccal,akiknek elvileg barátnőjük van.Mégis teljesen úgy viselkednek,mintha nem lenne senki,gátlástalanul flörtölnek velünk,teszik a szépet.Ha egyszer van csajuk,miért kavarnak velünk?
2011. júl. 20. 18:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szóval azt állítod,hogy nem állnál le egy jó csajjal,aki azt mondja neked,hogy szabad? Ha nem mondja meg h csaja van,akkor honnan tudjam,hogy mégis van? -.-'' nemrég derült ki és ez az egész kb már 3 hete megy.
2011. júl. 20. 18:59
 12/17 anonim ***** válasza:

Eleve ti kezdtétek az egészet. Nem biztos, hogy van barátnőjük, az meg, hogy beszélgettek veletek, pedig még nem megcsalás. Ha van barátnőjük, akkor nyilván szeretik őket és nem akartak semmit két ilyen riherongytól, mint amilyenek ti vagytok.

Gondolom az a baj, hogy visszautasítottak. Hát igen, ez nagyon meg tudja viselni a ribancokat.

2011. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Szóval azt állítod,hogy nem állnál le egy jó csajjal,aki azt mondja neked,hogy szabad? Ha nem mondja meg h csaja van,akkor honnan tudjam,hogy mégis van?"


Képzeld el, sok férfi nem egy szexmániás idióta és ha van barátnője, akkor elhajt a francba, hiába hiszed magad jó csajnak.

Na most akkor ki kezdte, mert az első és a második mondat enyhén ellentmond egymásnak.

2011. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,el kell hogy keserítselek.Rohadtul nem így történt az egész (: ennyi :D
2011. júl. 20. 20:48
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért ne kapd fel a vizet :D Nem tudom,mi bajod :D Csak kérdeztem valamit...
2011. júl. 20. 20:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van baratnom es en is orokke huzok valami lanyt :) a huzast nem szexre ertem . Soha nem csaltam meg egy baratnomet sem . De azert igy jatszadozni jo a lanyokkal es izgi :D
2011. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert aki elveszi más barátját, az az.
2011. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!