Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegeden hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet ismerkedni 18-21 éves nőkkel?

Figyelt kérdés
F/21 vagyok,egyetemista

2012. okt. 1. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy és ugyan olyan helyen mint a világ bármely részén.

Csak nem a gép előtt kéne ülni,hanem kimenni az utcára

2012. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Pick párizsit tudsz rendezni nekem?
2012. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szeged egyetemváros, kb a lakosság fele ebbe a korosztályba esik. Úgy biztos nem, hogy itt teszel fel kérdéseket. Szegeden kb millió egyetemista szórakozóhely, kolis és házibuli van, úgyhogy nem értem mi a problémád. Vagy ha nem vagy bulizós, akkor ismerkedj a menzán, menj el uszodába, konditerembe, angoltanfolyamra...stb. De szerintem te nagyon szerencsétlen vagy, ha nem találsz szegeden fiatal lányokat... Úgyse segítenek az itteni tanácsok rajtad...
2012. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
figyelj ez nem így működik. A legnagyobb probléma itt, én eljárok elég sok helyre. Múlt héten péntek este 2 szórakozóhelyen is voltam, de nagyon kevesen voltak és egyetlen egy lány sem jött el. Így akkor most hogyan ismerkedjek ha a csajok nem járnak szórakozni ??? A facebookos megoldással próbálkozom de egyszerűen ez sem vezet eredményre. Ha mégis egy csajjal randiznom, akkor mindig vagy sír a volt pasija után vagy pedig bevallja helyből hogy lezbikus !!!
2012. okt. 1. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Tisza DOKK, sing, retro, kárászon végigsétálsz csak fiatalokba futsz bele...
2012. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen szöveggel szólítsak le egy csajt a Kárász utcán?
2012. okt. 1. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem is laktam soha szegeden, csaj vagyok, de évente 2-3szor még ígyis elmegyek ott bulizni. Egyik barátnőm, ebből a korosztályból, mivel nem ismer szegeden senkit ezért majdnem minden este elmegy valahova, és pár hónap alatt elég sok emberrel (lánnyal és fiúval egyaránt) ismerkedett meg. Szóval de, ez így megy, rossz helyekre jársz szerintem...
2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
szeged egy szar hely
2012. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen itt
2012. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!