Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegeden milyen jó helyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden milyen jó helyeket ismertek ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan helyekre lennék kíváncsi ahol normális, rendes lányokkal lehet találkozni. Gondolok itt arra, hogy nem a dübörgő zenén van a hangsúly hanem lehet beszélgetni is stb. Természetesen, ha olvassák ezt az oldalt rendes szegedi lányok leírhatják, hogy milyen helyekre szeretnek járni ahol azért ismerkedésre is van lehetőség. Csak már meguntam a bizonytalan kapcsolatokat és kíváncsi vagyok az erre a kérdésre érkező válaszokra.


2010. máj. 31. 20:19
 1/8 anonim válasza:
34%
Az egész város olyan.És nem ott lakom.
2010. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Bárhol.
2010. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos bulin kívűl nem igazán tudsz ismerkedni. És mivel ezekre a helyekre komolytalan emberek járnak, ezért nem megyek ismerkedés céljából jatéba, szotéba. Teaházba, bárokba, koncertekre pedig általában társaságok, párok járnak. Ezek jó célpontok lehetnek, de ne egyedül menj. Egyedül csak a véletlenben bízhatsz, mert valószínű, hogy nem az utcán, vagy a tik-ben leled meg a leendő barátnődet :)

Én speciel szeretek kiállításra járni, és kultúrális rendezvényekre de ott sem lehet ismerkedni. Úgyhogy én is várom a tippeket :)

De nem lenne rossz ötlet ilyen bulikat szervezni. Csak szingliknek, akik nem discoban szeretnének párt fogni...

2010. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég jártam Szegeden és szerintem az egyik legjobb hely a Tisza-part. Nyugis, de mégis van élet, sokan járnak arra fele. Minket a barátnőimmel is leszólítottak és tök jól elvoltunk! Megmutatták a várost nekünk meg ilyenek. : ) Én, ha Szegeden laknék, szerintem minden este ott lent lennék. Nagyon megtetszett ez a hely. : )
2010. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés engem is érdekelne... Az előttem szólóval egyetértek abban, hogy az említett szórakozóhelyekre inkább a komolytalan emberek járnak. Vagyis ez se igaz így, hogy csak komolytalanok, de nem hinném, hogy ott éppen a normálisabbak azok, akik ismerkednének, sajnos. Itt a jó idő, a szabadtéri rendezvényeken szerintem tudsz próbálkozni, ha egy kisebb társasággal mész. Biztosan belefutsz kisebb lány csoportokba, vagy akár egyedül nézelődő lányokba. Vagy próbáld ki egyszer, hogy elmész egy táncházba, hátha ott kicsit könnyebb az ismerkedés, annak mégis más a hangulata. Vagy - nem tudom, hány éves vagy, és szoktál-e könyvtárba járni:) - ott a Somogyi könyvtár. Oda én akárhányszor megyek, sok fiatal van, tizenöttöl akár huszonötig is, vagy feljebb. Ott is sok lánnyal összefuthatsz. Nincsen dübörgő zene és tömegnyomor sem, és akár egy könyvről is elkezdhetsz valakivel beszélgetni. Utána meg hátha alakul. Ám igazából én sem tudom, hol lehetne... L/22
2010. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Szögödön? van néhány furcsa höly dö biztos találsz mögfölölőt
2010. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát ez elég régi kérdésnek tűnik de én nem rég érkeztem Szegedre és engem is pont ez érdekelne. Remélem még lesznek rendes válaszok.
2012. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég régi a kérdés, de jó és engem is érdekelne!

Egy férfi ismerősöm a TIK-ben (könyvtár) ismerte meg a szerintem nem picit csinos barátnőjét. A történetet nem ismerem, nem hiszem, hogy úgy, hogy odament hozzá, ezzel a szöveggel: "de engem is érdekel az orosz irodalom".

A lányoknak általában, valami izgalmas, érdekes, vagy meghökkentő megismerkedési sztori "kell". Könyvtárban, ezt nem tudom, hogyan lehet kivitelezni. Pl. egyes nők, úgy látom szeretik, ha a pasik majdnem "meghaltak" értük...

Buliba, discoba én nem járok, haverjaim, nincsenek, így marad a magányos próbálkozás.


Tisza part..., most felújítják, mivel magamban vagyok az ottani csoportokhoz nem igen tudok "betársulni", ill. nagy "baj", hogy nem iszom, így nem élvezem a Tisza parti borozás, majd az üvegek földhözvagdalásának "élményét".


Az én bajom, hogy azok a dolgok, amiket én szeretek csinálni, vagy népszerűek, viszont a 60-70 évesek között csak, vagy nagyon népszerűtlenek, ill. nagy területen (természetben) végezhetőek, így senkit sem érdekelnek, csak engem. És nem kell semmi rosszra gondolni. :-)

2014. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!