Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves lánynak nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lánynak nem korai járnia egy fiúval?

Figyelt kérdés
A srác 16 éves. Nem szexre gondolok, csupán egyszerű randizgatásokra.
2012. okt. 1. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

na én most 17 évesen fogom itt osztani az észt.

Szerintem 13 évesen még JOGILAG IS GYEREK az a láyn/fiú, így nem, nem szabad, 5 után utcán se nagyon legyen, kivéve nyáron amikor későn sötétedik, de csak úgy, hogy közel legyen az otthonhoz... így lettem nevelve...

14. életévét betöltött személyről azt mondjuk, hogy KORLÁTOZOTTAN CSELEKVŐKÉPES. Ilyen korban sokat számít már ez az egy év is szellemileg (normális körülmények között), de egy csókos, szerelmes kapcsolatra még nem képesek, csak bontogatni a szárnyaikat, 14 évesen nem igazán gondolkoztam CSÓKBAN, az kellett volna, hogy valakit megölelhessek, foghassam a kezét... aranyos dolog lett volna :))

Szerintem az effektív randizgatást, amikor már az a cél, ami, azt 15-16 évesen kell elkezdeni, és az alatt nem is kell lányokat keresni. Ha a lányod ezt nem tudja, akkor kedves anyuka, megbocsáss, de te rontottál el valamit... Így már nehéz tenni ellene, tiltani semmiképp se tiltsd, mert az csak korbácsolja a dolgot a sráccal kéne beszélni, HOGY 16 évesen MI A SZENT SZ@RT AKAR EGY 13 ÉVES GYEREKTŐL??? WTF?? No comment emberek. Ez már tényleg degeneratív... nem szaporítom tovább a szót, korai, nem, nem állhatsz mellette folyton, de te rontottad el, ez van... Most már csak egyengetni tudod őt a jobb irányba, hiszen a szocializáció nagyrészt már megvolt...

F17

2012. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"azt 15-16 évesen kell elkezdeni," félre ne értsetek... nem kötelező, de értitek :)
2012. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#6 Ezt a hülyeséget ki mondta neked?
2012. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!