Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy piercinges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy piercinges sráccal normálisan csókolózni?

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam,de nagyon bejön egy srác,akinek [link] ilyen piercingje van és lassan a csóknál tartunk,de szinte félek tőle. Hogy működik? Mit csináljak? Help!!

22/N


2012. okt. 1. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs sok külömbség. Én olyannal smároltam akinek nyelvében volt piercing.
2012. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hú az én pasimnak is ilyen van ,de mi frankón tudunk vele ,

22/F

2012. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem, ha igaz a korod (22), akkor lassan utolsó olyan éveidben vagy, amikor "bejövős" vagy "nem bejövős" szinten kell szelektálnod a fiúk között. Nem akarom megbélyegezni a sok piercinges, és ezzel együtt okos-értelmes-szorgalmas-érzékeny fiúkat, de azért ha statisztikai alapon nézel végig a társadalmon, akkor a piercingesek igen messze vannak a tápláléklánc csúcsától, viszont annál közelebb az aljához.... Bocs, hogy náci voltam. 35/F
2012. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hey. siman birsz nekem is van nyelv ben.

Az utolsohoz szolnek a 35 F hez Tattom is van pierszem is van es nem allo ka taplaleklanc aljan epp ellenkezoleg,

kapos vok es ez igy is van rendjen nem kell minden pierszest ( tattoos) emberkeket el itelni... udv 24 F

2012. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép szája van a srácnak.. :)
2012. nov. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!