Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a véleményetek rolam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek rolam?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. A családom a legfontosabb számomra, így idöm nagy részét a tanulás veszi el. Amiben tudom segítem öket. Nem jarok bulizni, egyszerüen nem az én stílusom. Elég romantikus alkat vagyok, de ha kell kiállok magamért. Barátnöimet sosem csaltam és nem is csalnám meg. Szeretem a kedves, okos lányokat, csak sajnos ilyet manapság már nehéz találni. Szeretem az àllatokat és imádok kerêkpározni, foleg baratokkal. Csak komoly es hosszu tavu kapcsolatokban gondolkodom.
2012. szept. 30. 22:46
 1/5 anonim válasza:
100%
szia! nagyon tetszik ahogy fogalmazol.most nem azert h nyalizzak, de tenyleg...szerintem nagyon hasonlitunk az eddigi leirtak alapjan:)) csak lanyban:)
2012. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

a,)

"így idöm nagy részét a tanulás veszi el"

hát a helyesírásod nem ezt mutatja

nehogy azt írd, hogy siettél, meg nincs ékezetes betű a billentyűzeteden, mert van olyan szó, ami jól van írva


b.) te nem véleményt kérsz, hanem ismerkednél, ez az oldal meg nem erre van kitalálva

2012. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem kellenél.

de valakinek biztos.

2012. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A második válaszolónak pedig annyit mondanék hogy azért nem írtam ékezetes karaktereket mert mobilról írok így ott nincs meg minden ékezetes karakter. De azért köszönöm a válaszodat (még ha semmit sem ér). A másik pedig hogy nem pont helyesírást gyakorlom otthon hanem a többet érô dolgokat.
2012. okt. 1. 06:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

papucs... vagy lapát:D

hozzám túl uncsi lennél de szép erények..

18L

2012. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!