Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Mi a velemenyetek rolam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mi a velemenyetek rolam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ezek regebbiek:

[link]


[link]


2012. szept. 27. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

S ilyenkor van az, hogy egy jokepu pasi szarul oltozik.

Na de mindenkepp rovid haj, azt a zold inget meg azt a rongyos farmert ajanlom dobd ki. Nagyon jokepu vagy, csak az oltozkodesi stilusodon radikalisan valtoztass, mert szornyu.

2012. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igénytelen vagy ránézésre.. sűrgősen foglakozz magaddal mert ez boralom ahogy kinézel
2012. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régebben sokkal jobban néztél ki! Iszol Te rendesen?
2012. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom (de nem bu*zin):

Az utolsó képen igényesen és jól nézel ki. Az utolsó előttit nem kommentálom :D

Az első kettőn pedig igénytelenül. Nem csak az öltözködéseddel, a hajaddal is kezdeni kellene valamit. A hosszú jól állt, ez a lelapított gány. Vagy vágasd le teljesen, vagy zselézd borzasra, de ez a fésült frufru borzasztó.

2012. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú haj jobban állt, de valahogy olyan rohadtul igénytelennek látszol... Mint valami jómunkásember, vagy nem is tudom. Pedig nem lenne veled különösebb gond, csak így ez az egész összkép ez katasztrófa...
2012. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jössz be, de igénytelennek nem mondanálak és a ruháid se szörnyűek, csak nem szeretem a férfias pasikat
2012. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a legutolsón igazi álompasi :) egy wesco meg egy bőrdzseki még teljesebbé tenné az összképet. A vastag keretes szemüveg gáz, vannak sokkal esztétikusabbak is. Pofira helyes, nekem tetszel, alkatra nekem a husisabb fiúk jönnek be. Az első képen rettenetes a frizrád, a hosszú haj sokkal-sokkal jobban áll. A borosta nagyon szexi, csak csókolózni nem előnyös :) A zöld ing b*zis.
2012. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!