Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány myvipen aki tökre bejön nekem! Hogy neki tetszek-e azt nem tudom!..

Figyelt kérdés

Jó dolog ha írnék neki valami szerelmes verset myvipen levélbe?:)

Vagy mit csináljak?

Légyszi segítsetek!


2009. aug. 3. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
xija előxör irj neki cmi normális lebelet :) levelezgessetek 2. 3. levélben írj szerelmes levelet nek i:D hány éves vagy? 14 1 csaaaaaj
2009. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát talán még 1 tarkólövés segíthet rajtad...
2009. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normális választ írni az inkább ne írjon semmit! Kössz....
2009. aug. 3. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is, ismered egyáltalán személyesen? Ha nem, akkor hogy a túróba jöhet be neked? Fénykép alapján nem lehet megítélni senkit. Először találkozz vele élőben, lehet, hogy kiderül, hogy semmi közös nincs bennetek, és nem is olyan szimpatikus! Semmiképp ne írj neki myvipen szerelmes levelet, szerintem egyenesen tapintatlanság nem élőben szerelmet vallani, én biztosan elküldenélek a fenébe, ha rólam lenne szó. Ha nincs bátorságod a szemébe mondani, hogy bejön neked, akkor várj egy pár évet, mert még éretlen vagy a párkapcsolatokhoz!
2009. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne írj neki szerelmes levelet! Velem már megcsinálta ezt egy srác, hogy ismeretlenül felvett msnre vipről majd közölte, hogy szeret engem meg stb... ezzel indított. Hát szakadtam a röhögéstől.

Ha nem ismerösőd és tetszik, jelöld be és esetleg fel is veheted msnre, 1-2 beszélgetés után látni fogod, hogy érdeklődik-e utánad vagy sem. Sok sikert ;)


16/L

2009. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!