Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mit jelent egy ölelés?

Figyelt kérdés
A lányoknak mit jelent egy ölelés? Úgy általában.
2012. szept. 29. 03:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sokat. Egy olyan pasival aki szimpatikus is, még többet. Pl randi után egy spontán ölelés egyáltalán nem hátrány.
2012. szept. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt, mint a fiúknál.
2012. szept. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ölelj szorosabban, Jenő! - Na, tisztázzunk valamit, Matild! Ez most szerelem vagy pankráció?
2012. szept. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja, van egy lányismerősöm, régebben mindig ölelgetett aztán csajom egyszer meglátta és teljesen kiakadt, mert h egy lány nem véletlenül ölelget egy pasit....

Szerinte bejövős voltam neki, én úgy vettem, h baráti ölelés csak.

2012. szept. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Sokat. Volt már olyan nálam, hogy egy fiú azonnal letámadott csókkal, pedig jobban esett volna, ha előtte megölel, kicsit lassabban haladunk...
2012. szept. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Én személy szerint még a legjobb fiú barátaimat sem ölelgetem csak a párom (akkor is így volt amikor nem volt senkim). Szóval nálam pl elég sokat jelent. 25/L
2012. szept. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
A lányoknak lósz×rt se jelent! Annyit ér, mint az 1-2 Forintos perpillanat.
2012. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem sokat... Imádok mindenkit ölelgetni, szóval barátaimat is szoktam, csak úgy.:)

Persze ha valaki olyanról van szó aki tetszik az sokkal jobb érzés.:D

2012. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Van egy lány barátom, akit a haver/baráti állománya folyton ölelget. De én még sohasem öleltem meg. Ő tudja rólam, hogy őrülten szerelmes vagyok belé, de nem öleltem meg még sose, mert nem járok vele.

Ha járnék egy lánnyal, na őt megölelném, Sőt!!!


18/f

2012. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A lányoknak lósz×rt se jelent! Annyit ér, mint az 1-2 Forintos perpillanat."


Fogadjuk, hogy fiú vagy :) Ráadásul egy olyan fiú akinek nem nagyon jön össze egy párkapcsolat.

2012. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!