Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lány vagyok akkor miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány vagyok akkor miért a lányoknak jövök be és nem a fiúknak?

Figyelt kérdés

A lányok mondják h szép a szemem, hogy jól nézek ki, h sportos alakom van.Ők lájkolnak FB minden képem .Lányok irigyelve megnéznek az utcán ha jól felöltözöm .

NA és a fiúk! Totál közömbösek MIÉRt van ez így????

MIért a lányok udvarolnak nekem ?


2012. szept. 21. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiúknak is bejössz, csak pont olyanoknak, akik nem néznek ki elég jól, h észrevedd őket.
2012. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen ritka, de van olyan, hogy egy lánynak a kisugárzása jobban hat a női, mint a férfi nem felé.
2012. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl jó csaj vagy!!! Van ilyen... Ismerek ilyeneket. Az ilyen "full extrás" csajokkal az a baj,hogy a lányok szarrá dicsérik ,irigykednek rájuk, mi fiúk pedig rá se néznünk,mert azt hiszük,h esélyünk sincs nála,vagy biztos van barátja. Fölöslegesen meg nem strapáljuk magunkat. Ez elég nyámnyila dolog a részünkről. Én néha erőt veszek magamon,és csak azért is elkezdek ilyen lányoknak is csapni a szelet...De alapvetően az ok,h elérhetetlen vagy. Jóllehet, az aranyalma valóban a legértékesebb,de a fa tetejére senki sem tud felmászni érte,sokkal egyszerűbb egyet alulról leszakítani,vagy ne adj isten,beérni egy rohadt almával,ami a földön hever...
2012. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy nézel ki, szóval ez most nem rólad szól, ne vedd magadra: A lányok minden szart lájkolnak azon a ki.baszott FB-n, rengeteg olyan képet láttam már ahol szó szerint előnytelen képet raktak fel magukról, a b.nőik mégis azt Hazudták!!! (mert ha nem akkor vagy elmebetegek v. vakok) hogy, milyen jól nézel ki, meg de cuki vagy stb.

Nyomj ide egy képet és itt majd kapsz frankón őszinte véleményt abban biztos lehetsz.

2012. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sztem egy kép nem mond semmit mert tudok olyan képet csinálni magamról ami sztem elég sok fiúnak bejönne és tudok olyat ami ááá iszonyat csúnya vagyok szóval kép alapján nem lehet következtetéseket levonni.
2012. szept. 21. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor találkozzunk....
2012. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk most h itt írják,ismerek egy másik végletet is. Az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő magamutogató,facebookon szarrá lájkolt IfonXY-al tükörben fényképezkedő,ámde mégis csúnya csajokra gondolok itt. Valósággal a facebookon élik az életüket. Van 50 kamubarátnőjük,aki szétlájkolja a seggüket,azt ennyi.


Majd lefordultam a székről,amikor megláttam,h 50-60 lájkot is bezsebelt egy ilyen ronda kis pcsa.(persze csupa csaj lájkolta) Na,én ettől a fajtától rosszul vagyok,egyszerűen kiráz tőlük a hideg. Reméljük,te nem ebbe a kategóriába tartozol.:$

2012. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a képre én is kíváncsi lennék, esetleg privátban, de ne olyat csinálj amin fiúnak nagyon bejönnél,hanem vmi tök átlagosat,pl. ahogy most éppen vagy, úgy kaphatnád le magad.

hány éves vagy amúgy?

sok fiú egyébként nem nézi meg a lányokat feltűnően, csak ha a lány nem veszi észre. lehet ez is.

2012. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21 . Ha te is küldesz én is küldök haha :D
2012. szept. 21. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert ok irigykednek.
2012. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!