Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 leszek jövőre (fiú) Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 leszek jövőre (fiú) Nagyon tetszik nekem egy lány én már 2-3 éve súlyzózok de nem hiszem, hogy ez a lányoknak bejön ( szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

hát ahogy én észrevettem a csajokon.. nagyonis bejön nekik...

16/F

2009. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Van akinek bejön, van akinek nem. Nekem nem nagyon, de azért az se bánt, ha egy kicsit izmos, de azért túlzásba se vigye.

16/L

2009. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda eggy hülye kérdés.. Bocs lepontozhatsz, de mi szivemen a számon.. Hát minden ember más, lehet eggyiknek bejön másiknak nem.. 2, 3 év alatt gondolom csak kiismerted annyira, hogy neki bejöne.. Ha ő tetszik neked, akkor meg más lányok véleménye nem kell érdekeljen. :) /Dsy
2009. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam gyúrni, és úgyveszem észre hogy tetszik nekik+ nemárt ha erős az ember mert megtudod védeni magad és jó az egészségnek. am meg akkor sem hagynám abba ha nem tetszene a csajoknak de tetszik nekik szal hajrá
2009. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát súlyzózással nem biztos hogy pont olyan izomzatot építesz magadra ami a kiszemelt lány ideálja, én nem szeretem amikor olyan tömörre formálja az alakját a pasinak, én jobb szeretem a hoszabb de izmos végtagokat. Az nincs ellenemre ha súlyzózással éri el, de nekem imponál ha sportol és nem csak súlyzózik.

L/18

2009. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lányt nem súlyzókkal fogsz meghódítani. Engem abszolúte hidegen hagy a dolog. Ha nem jössz be egy lánynak az nem azon múlik, hogy a súlyzók bejönnek-e neki vagy nem, hanem az, hogy te bejössz-e neki, a személyiséged. Ha jó a kiállásod, adsz magadra, udvarias vagy azzal sokkal többre mész.
2009. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy egészséges izmos testfelépítésed, akkor az tuti bejön a lányoknak, nem tudom merre nézgelődsz te (nem a kigyúrt kopasz izomagyra gondoltam persze, na mert ilyet is látni bőven nem csak hiedelem).
2009. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csajoknak szinte teljesen mindegy, hogy mennyire vagy izmos, az edzést önmagad miatt csináld, ne miattuk.
2009. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!