Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin ölelés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin ölelés?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel hnap lesz a második randink. Az elsőn csak két arcra puszi volt.. Hnap délután is talizunk, és szerintetek megölelhetem? Neki sem volt még kapcsolata, és nekem sem.

A srác amúgy eléggé magas (185-190 cm, én 170), és eléggé macis (kb. 100 kiló). A kérdés, h inkább maradjak a puszinál, és várjam meg, míg ő kezdeményez, vagy ez egyszer én kezdjem?? Amúgy autózni megyünk, valószínű, h meglesz az első csókunk, mert fb-n eléggé utalt rá. Szerintetek mi legyen? Köszi! 17L, 18F



2012. szept. 17. 17:25
 1/8 Rs. ***** válasza:
100%
Mivel nem volt neki még barátnője ezért szerintem ő nem merne kezdeményezni : ) De lehetséges.. Előbb a találkán szerintem várj vele, hogy megnézd, hogy ő próbál e valamit tenni ez érdekben. Ha nem, akkor mehet az ölelés :)
2012. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mehet, már a találkozó kezdetén is. Legalább látod a reakcióját :D
2012. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszene is neki, ha te lépnél egy öleléssel. Nem muszáj feltétlenül mindenben a fiúknak kezdeményezni. :)
2012. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem siman megolelheted, ha furan nez max mondod gyorsan h aszitted a pluss macid :D

am milyen egy ilyen autokazas? :O

2012. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18:15

csak annyi, h elvisz hozzájuk, h megmutassa hol él:)) és körbevezet majd, elvileg:)

2012. szept. 17. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
hmmm, ilyen nagy területen él h körbe kell vezetni? :)
2012. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:19

nem:D csak kb. két óránk lesz beszélgetni, és mire beérnénk a városba, jöhetünk is vissza:S így közelebbre megyünk:P

2012. szept. 17. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

jó ötlet ;) érdekesen hangzik, lehet én is bevetem a köv randimon h körbeviszem nálunk a kertbe a lányt kocsival :D

remélem a növények között elférnénk a kocsival nagyobb pusztítás nélkül :D

2012. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!