Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen technika szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen technika szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan meditációs gyakorlatot kipróbálni, ami által véglegesen lemondhatok a lányok iránti vágyaimról, értem ez alatt, a szerelem, szeretet, ölelések, forró csókok, szex és társai iránti mindennapos, kínkeservers, szívfájdító, farokállító mozgatórúgókat. Jaj, csak a mai nap mennyi szép lányt láttam és nyílván egynek sem kellek. :(

2012. szept. 6. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ehhe.Farokállító mozgatórugók.XD
2012. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tessék már kicsit optimistábban a jövöre gondolni.Nem értem miért van ennyi srác ennyire elkeseredve.Több önbizalom és nem kell lemondani a csajokról:).
2012. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem, én nem kellek a lányoknak, ez tény. Jobb lesz nekem vágyak nélkül. A lányok ezt úgysem érthetik meg, de fiúkban is csak azok, akik ilyen csúnyák és alacsonyak, mint én.
2012. szept. 6. 23:32
 4/18 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene magasra tenni a mércét. Szép lányok 90%a lekoptat, a többi meg baromira félénk. Azzal összejöhet. A naggyon szemet romboló látványú lányok meg bármit megtesznek, csak hogy velük légy. Nem ez a 2 lehetőség van nyilván. Ismerkedj, mosolyogj. stb.
2012. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, de főleg úgymond "belső problémák miatt". Nagyon nehéz kérdés, mert ez természetes ösztön az emberben. Az még a jobbik eset, ha valaki legalább eljut addig, hogy egy lánynak jelzést képes adni az iránta érzett vonzalomról; tehát addig a pontig, hogy tudomást szerezzen erről a dologról az illető lány.

Ha valaki befelé forduló személyiség, szeret bármilyen dolgon merengeni, töprengeni, akkor a figyelemelterelés talán segíthet; de ez is csak akkor, amikor az ember nincsen kitéve ilyen vizuális élményeknek. A meditáció szerintem annyiban hasonlít az előzőhöz, hogy megfelelő személyiség kell hozzá, és ennek már külön technikái vannak pl. a lélegzés, és más dolgok terén is. Szerintem erőltetni nem igazán lehet ezt a dolgot.

Ahogyan telik az idő, az utolsó benyomások szép lassan "leülnek, lecsillapodnak, elcsendesednek" a tudatban magától is, csak az a baj, hogy az ember addig meg szenved. Van egy sajátos mechanizmusa ennek az egésznek. Nagyon jó példa erre a lányok esete, amikor az ember szebbnél szebb, kívánatosabbnál kívánatosabb lányokat lát az utcán vagy akárhol, és utána pedig még sokáig egyszerűen nem tud másra gondolni; illetve nagyrészt ezek az élmények, benyomások járnak az eszében.

Nagyon nehéz ebben a témában okosnak lenni; igazából amiatt írtam, mert én is ebben a helyzetben vagyok. De hát így van ezzel mindenki, aki ilyen problémával küzd.

2012. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nincs ilyen.

akik lemondanak erről,azt a meggyőződésük miatt teszik.

te meg kényszerből tennéd.


mondjuk nem tudom megérteni a hozzád hasonlókat,mert ha nem is tudsz nőt felszedni,a sima dugás csak lóvé kérdése.

kiperkálod a 10-15öt és egy órára a tied egy szépségkirálynő kinézetű csajszi.

2012. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aha, csak nekem napi szinten lenne igényem szexre jó nővel, arról nem is beszélve, hogy nem akárkivel, hanem, akivel szeretjük egymást, mert sajnos nekem lelkem is van meg érzelmeim. A másik válaszolónak meg csak annyiit, hogy nem magas az a mérce, ha naponta miinden lány tetszik, aki nem kövér és arcra elmegy.
2012. szept. 7. 00:23
 8/18 anonim ***** válasza:

"Az életben dönteni kell, dönthetsz úgy, hogy áldozat leszel, de dönthetsz máshogy is"

"A harcos cselekszik, csak a bolond sír"


Tudom hogy már jól bebeszélted magadnak, hogy semmit nem érsz, de én megint elmondom amit már ezerszer hallottál: ne add fel! Én nem tudnám megtenni... csak annál jobban fájna a tudat, érezném, hogy ha a nők körében nem vagyok sikeres akkor vesztes vagyok. sose tudnám feladni a vágyamat.


Nem tudom, hogy motiválhatnálak. Lehet nem is kéne, motiváld magad. Hiába mondogatnám neked hogy mit hogy csinálj ha nincs meg az elhatározás hiába minden. Annyit mondok kezdd el rendbe szedni a külsődet és tanulj csajozást

2012. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szakadok!!! xD :D

meditációs gyakorlat xD farokállító mozgatórúgók xD

nyílván egynek sem kellek xD nyilván... xD

2012. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A 8as kom.vel értek 1et. És még vmi: nem tom,h hány éves vagy,de sztem tanulj sokat,legyen egy tuti szakmád,jó fizud és akármilyen csúnya v (vagy annak érzed magad) rohadt sok barátnőd lesz! Ez az önértékeléseden is javítani fog.

Irány az egyetem! ;-)

2012. szept. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!